Ігор Березенський: «Браташ систематично не виконує свої обов’язки»

34734_berezenskiy

Під час засідання комісії з питань промисловості 24 червня у депутатів виникло чимало запитань як до роботи юридичного відділу, так і до відділу із земельних питань.

Голова комісії, представник фракції «Рідне місто» Олег Балим зацікавився, чому для різних власників земельних ділянок з начебто одним функціональним призначенням у виконкомі призначають різні процентні ставки по платі за землю. Зокрема, для зупинки громадського
транспорту із вбудованим міні-магазином та кіоском встановлено плату за землю в розмірі 4% від грошової оцінки землі, тоді як для об’єктів торгівлі ставка складає 5%.
– Що це за змішана ставка? Зупинка може бути 4 м2, а магазин 55 м2. То про що мова? Я можу показати попередні документи, де плата за землю для зупинки громадського транспорту з магазином вказана у розмірі 5% від грошової оцінки землі. Чому для одних 4, для інших 5%? – питав Олег Балим.
Такі ж розбіжності у встановленні плати за землю депутат виявив і для офісних приміщень і попросив фахівців відділу землекористування під час сесії, на якій прийматимуться дані рішення, зробити уточнення.
Інший представник комісії, теж депутат від «Рідного міста» Ігор Березенський висловив претензії до роботи юридичного відділу і відверто сказав його керівнику Юрію Браташу, що останній фактично не працює.
– Ви систематично не виконуєте свої функціональні обов’язки. До вашої компетенції входить організація роботи юридичної служби. Чому по господарському договору, за яким місту мають віддати 580 тис грн., ви не прийняти жодних заходів? Ви маєте це відслідковувати. Чому ви цього не робили? – запитав Ігор Березенський.
Мова йде про зміну порядку сплати боргу за земельну ділянку для одного з підприємців Кременчука (питання виноситься на сесію 30 червня).
Підприємець купив ділянку, але через фінансові проблеми не встиг розрахуватись у строк. В результаті бюджет недоотримав вчасно 580 тис грн.. Тепер виноситься питання про те, щоб підприємець погасив цей борг у розстрочку на 5 років. Більшість депутатів комісії з питань промисловості вважають, що борг підприємець в змозі погасити і за 2,5 роки.
Але головне, на думку Ігоря Березенського, що це – не перша справа, яку Юрій Браташ, як начальник юридично відділу, не відслідкував і це, мовляв, викладено в акті депутатської комісії, яка проводила службове розслідування.
З цим актом може ознайомитись будь-який кременчужанин, бо документ розміщено на сайті Кременчуцької міськради: http://mvk.kremen.org.ua/index.php/rada/project/index. Але сам Юрій Браташ заявив на засіданні комісії, що ознайомився лише з копією акту, а не самим документом, чим викликав, м’яко кажучи, здивування присутніх.
В будь-якому випадку, на сесії 30 червня депутати міськради заслухають звіт Юрія Браташа. Тим часом комісія, яка проводила службове розслідування роботи юридичного відділу (голова комісії В. Бугайчук), рекомендує звільнити Ю. Браташа з посади начальника служби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто