«Індустріальний» мільйон

IMG_0517

Під час сесії міськради 28 липня вносилися зміни до показників бюджету міста. В проекті рішення передбачалося виділення понад 1 млн грн на розробку проекту індустріального парку «Центральний». Депутат Юрій Гриценко (голова фракції партії «Рідне місто») запропонував це питання поки що заморозити.

– Комунальне підприємство, яке сьогодні займається індустріальним парком, має пожвавити свою роботу і відшукати можливість залучення європейських грантів на це, а не бюджетних коштів. Я пропоную перенаправити ці кошти на капремонт внутрішньоквартальних доріг, – зауважив Юрій Гриценко.

Депутат Дмитро Кравченко висловив незгоду. Мовляв, без створення інфраструктури в індустріальному парку інвестор не прийде, а Кременчук, на його думку, вже «проґавив» такого в особі ТОВ «Екобау сервіс». Нагадаємо, міська інвестиційна комісія не визнала ТОВ «Екобау сервіс» переможцем у конкурсі на керування індустріальним парком в Кременчуці, бо компанія не надала жодних банківських гарантій своєї платоспроможності.

Врешті під час голосування депутати таки погодились виділити 1 млн грн на розробку індустріального парку «Центральний».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто