Ініціатива «Рідного міста» щодо розвитку велосипедного руху нарешті буде реалізована владою

З ініціативою розвитку велосипедної інфраструктури в Кременчуці ще в 2014 р.  виступила депутати фракції «Рідне місто» в Кременчуцькій міській раді. Тоді ж за участі громадськості, вело-активістів «Рідне місто» розробило відповідну міську програму, що передбачає створення в Кременчуці велосипедних маршрутів, розмітку  велодоріжок, визначення місць велопаркування, пунктів прокату тощо. Однак, минуло понад 2 роки, аж поки мерія скористалась ідеєю «Рідного міста». Цього року, як повідомив офіційний сайт Кременчуцької міської ради, має бути затверджена Концепція розвитку велосипедного руху Кременчука на 2017 – 2027 рр.

 

  “Рідне місто” ще в 2013 р. провело перший у Кременчуці масовий захід з метою популяризації велосипедного спорту. Так з’явилася традиція – День велосипедиста в травні відзначати велоквестом серед дівчат.  На фото 2013 р. – голова “Рідного міста” Юрій Гриценко вручає нагороди переможницям квесту. Як стало відомо, презентувати Концепцію розвитку велосипедного руху в Кременчуці міськвиконком готується навесні. За словами начальника відділу з реалізації молодіжної політики УССДМ Миколи Шевченка, в рамках проекту планується облаштувати окремі велодоріжки та велодоріжки на пішохідних частинах доріг, а на проїжджих частинах створити велосипедні смуги.  Також будуть встановлені велопаркувальні стійки, організовано оренду велосипедів, створено консультаційні та інформаційні пункти тощо.

Також сайті Кременчуцької міської ради розміщено перелік міських вулиць, що попередньо визначені для облаштування велосипедних доріжок: https://www.kremen.gov.ua/index.php/news/main/6090

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто