Інвестиційний конкурс для полігону твердих відходів у Кременчуці

У кременчуцькому міськвиконкомі відбулась нарада за участі депутатів фракції “Рідне місто” щодо інвестіційного конкурсу для залучення потенційних інвесторів, які готові запровадити новітні технології  використання біогазу, який утворюється на полігоні твердих побутових відходів в якості палива для отримання електроенергії.

4341043edb06aa65b8d1c4bfd414c15d_xl

Найбільш активну позицію в цьому питанні, як і по багатьох важливих для міста питаннях, зайняли депутати фракції “Рідне місто” Олександр Роженко та Олександр Плескун.

n22a9793

Юристи за фахом, вони “майже по словах і буквах” розібрали багато подібних пропозицій і сформували основні вимоги від міста до потенційних інвесторів таким чином, щоб розподіл отриманої електроенергії здійснювався з урахуванням інтересів нашого рідного міста. Саме ці вимоги і ляжуть в основу майбутніх домовленностей з інвестором.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто