Із 1 січня 2017 р. Кременчуцька мерія скасовує батьківські добровільні внески в кременчуцьких дитсадках і школах

Замість батьків, котрі за багаторічною практикою робили добровільно- примусові «пожертви» за навчання своїх дітей у школах та відвідування дитсадків, тепер сплачуватиме Кременчуцька мерія.

Як повідомила прес-служба міськвиконкому, з початку нового бюджетного 2017 року міська влада Кременчука  запроваджує новий проект, спрямований на відмову від збору в  навчально-виховних закладах міста благодійних батьківських внесків. Всі питання в закладах, які раніше вирішувалися за рахунок батьківських коштів, із 1 січня будуть фінансуватися виключно з міського бюджету. На такі цілі в проекті міського бюджету -2017 аж 15 млн. грн.

Водночас у міському департаменті освіти наголошують, що бюджетні видатки не передбачені на придбання канцелярських товарів для учнів та вихованців: ручки, олівці, пензлі, альбоми для малювання, зошити, обгортки, кольоровий папір,  тощо. Всім цим приладдям батьки мають забезпечувати свою дитину самостійно. Ц

Отримати додаткову інформацію щодо відміни батьківської плати або поскаржитися на невиконання даного рішення можна зателефонувавши на гарячу лінію департаменту освіти Кременчука: 780  – 780.

Залишити відповідь