Із 1 січня 2017 р. Кременчуцька мерія скасовує батьківські добровільні внески в кременчуцьких дитсадках і школах

Замість батьків, котрі за багаторічною практикою робили добровільно- примусові «пожертви» за навчання своїх дітей у школах та відвідування дитсадків, тепер сплачуватиме Кременчуцька мерія.

Як повідомила прес-служба міськвиконкому, з початку нового бюджетного 2017 року міська влада Кременчука  запроваджує новий проект, спрямований на відмову від збору в  навчально-виховних закладах міста благодійних батьківських внесків. Всі питання в закладах, які раніше вирішувалися за рахунок батьківських коштів, із 1 січня будуть фінансуватися виключно з міського бюджету. На такі цілі в проекті міського бюджету -2017 аж 15 млн. грн.

Водночас у міському департаменті освіти наголошують, що бюджетні видатки не передбачені на придбання канцелярських товарів для учнів та вихованців: ручки, олівці, пензлі, альбоми для малювання, зошити, обгортки, кольоровий папір,  тощо. Всім цим приладдям батьки мають забезпечувати свою дитину самостійно. Ц

Отримати додаткову інформацію щодо відміни батьківської плати або поскаржитися на невиконання даного рішення можна зателефонувавши на гарячу лінію департаменту освіти Кременчука: 780  – 780.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто