Із 22 травня кременчуцькі перевізники підвищили вартість проїзду в міжміських маршрутках

Із цього понеділка як мінімум на 10% зросла вартість проїзду в міжміських  маршрутках з Кременчука на Київ, Харків і Полтаву. Кременчуцькі служби «15-56» та «15-58» збільшили свої тарифи, мотивуючи необхідність зростанням цін на паливо. Відтепер проїзд з Кременчука до Києва коштує 220 грн замість 200 грн, з Кременчука до Харкова –  170 грн замість 150 грн, до Полтави – 80 грн замість 75 грн. До відома пасажирів, ціни на залізничний транспорт поки що залишаютьяс незмінними й значно нижчими.

 

  Із 22 травня проїзд у міжміських маршрутках подорожчав на 10%. Перед цим перевізники підвищували тариф у листопаді 2016 р. 

Зокрема, вартість проїзду в Київ на потягу залишилася незмінною – 104-124 грн за сидячі місця, і 223 грн – в купе. Без перешкод і за меншим тарифом можна дістатися потягом з Кременчука і до Харкова та Полтави.

Нагадаємо, проїзд в машрутках міжміського напряму дорожчав у кінці листопада минулого року. І тоді відсоток подорожчання склав близько 10%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто