Із 3 червня набрали чинності нові тарифи на ексвитрати кременчуцьких керуючих компаній. Платитимемо вдвічі більше

Керучі компанії «Житлорембудсервіс» та «Місто для людей» із 3 червня надають послуги мешканцям кременчуцьких багатоквартирних будинків за збільшеними тарифами. Ексвитрати зросли майже у 2,5 рази! Раніше відповідне рішення ухвалив Кременчуцький міськвиконком. Наразі ж керівники міста в особі мера Віталія Малецького вимагають від управителів публічної обіцянки, що ті за новими тарифами працюватимуть краще і зроблять чимало гарних справ для кременчужан. Все це записують відеокамери місцевого ТБ, щоб транслювати в новинах і показувати городян, як піклується про їх комфортне життя міська влада. Останній сеанс відеозапису відбувся сьогодні, 7 червня, на апаратній нараді у міськвиконкомі.

Управителі, звісно, пообіцяли, що покращать якість своїх послуг. Наступного тижня навіть планують провести презентацію в мерії щодо майбутніх ремонтів у житловому фонді. Поки що директор «ЖРБС» Олександр Бондаренко повідомив, що за останній тиждень працівники його компанії провели заміну запорної арматури, заміну трубопроводів, ремонт покрівлі у 17 будинках, здійснили ремонт 5 підїздів, а також капітальні ремонти електрощитових та інші роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто