Із мерії йдуть представники команди Олега Бабаєва

Заступник міського голови Кременчука з питань житлово-комунального господарства В. Медведовський написав заяву про звільнення з займаної посади за власним бажанням із 9 лютого. Разом із ним з 11 лютого звільнився і начальник міського управління ЖКГ С. Ярош.

Перший віце-мер В. Калашник причини такого рішення своїх підлеглих не коментує, зазначаючи, що це їх особиста справа. Водночас говорить. що не мав претензій до роботи ані В.Медведовського, ані С.Яроша. Хто буде призначений на посади осіб, котрі звільнилися, в мерії ще не визначились.

Як повідомив «КП» В. Медведовський, в його планах передусім відпочити. На місяць він вирушає до санаторію, а вже потім прийме рішення щодо місця подальшої роботи.  До призначення на посаду заступника міського голови В.Медведовський очолював КП «Кременчукводоканал». Між тим, крісло керівника водоканалу залишається наразі вільним: наприкінці року директор підприємства В. Солодяшкін звільнився за власним бажанням.

Нагадаємо, В. Медведовський – один із представників команди покійного мера О. Бабаєва. Саме О. Бабаєв після місцевих виборів у жовтні 2010 р. запросив пана Медведовського опікуватися житлово-комунальною сферою всього міста. Невдовзі після того управління ЖКГ міста очолив і С. Ярош, залишивши посаду головного інженера приватної керуючої компанії «Житлорембудсервіс».

Залишити відповідь