Йому було б 49…

DSCF2674

21 жовтня – день народження Олега Бабаєва. У 2014 р. день, який мав би бути святковим, став сумним, бо Олег Бабаєв загинув раніше, ніж зустрів свій 49-й день народження.Прохолодним ранком 21 жовтня на Ревівському кладовищі зібрались родичі та близькі Олегу Бабаєву люди, щоб вшанувати пам’ять загиблого.

Тим часом на вул. Сумській, на місці, де життя Олега Бабаєва так трагічно обірвалось, його друзі та колеги облаштували спеціальну експозицію, присвячену загиблому. Картина зображує сквер, яким у світлу далечінь крокує самотня постать чоловіка.

– Експозиція не має якоїсь спеціальної назви. Жодного пафосу, – розповів Костянтин Жеваго. – Ми хочемо вшанувати пам’ять людини, котра по-справжньому хотіла зробити добру справу для міста, реконструювала старий парк… Місце, де встановлено цю експозицію, дуже трагічне для всіх нас, близьких, рідних, напевне, і для багатьох кременчужан.

Перший віце-мер Віктор Калашник говорить, що цю місцину умовно назвали місцем пам’яті Олега Бабаєва: «Це сумне місце, і таким воно буде завжди. Про Олега пам’ятатимуть усі, а особливо проїжджаючи повз це місце. В експозиції зобразили елемент скверу «Жовтневий», який дуже любив, але так і не встиг до кінця реконструювати Олег Бабаєв».

У Музеї авіації та космонавтики, яким опікувався мер за життя, було організовано виставку, присвячену Олегу Бабаєву, під назвою «Перерваний політ». Як сказав керівник музею Анатолій Бишенко, світлини і документи, представлені на виставці, показують всі 17 митей життя Олега Бабаєва, починаючи з дитинства і до дня його трагічної загибелі. Подивитись виставку зможуть всі бажаючі. Фоторепортаж із виставки – на сайті газети «КП».

Світлана Іллівна, мати Олега Бабаєва:

– У дитячому садочку він захищав геть усіх. Вихователька тоді мені сказала: «Відучіть його від цього, бо він своєю смертю не помре. Не можна за всіх заступатись». Але так було і в школі. З ним навчалась дівчинка, яка шкутильгала. Якийсь хлопчина її образив, Олег заступився і побив кривдника. Його викликали до директора. Пізніше він на моє запитання відповів просто: «Я за Лєну заступився».

Ірина Дроздова, директор ПАТ «Кременчукм’ясо»:

– Уже будучи мером Кременчука, Олег Бабаєв часто приходив на підприємство, бо вважав його своєю оселею. А ми його чекали. Здавалось, що розповімо йому про свої проблеми, а він рукою поведе і всі негаразди зникнуть.

Костянтин Жеваго, народний депутат України, бізнес-партнер і товариш Олега Бабаєва:

– Олег ніколи не боявся брати на себе відповідальність за все, що робив. Він був всебічно розвинутою особистістю, і саме це привертало до нього увагу.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто