Капітальний ремонт будівлі колишнього військового шпиталю в Придніпровському парку повинен розпочатися цього року

Розформований  у 2005 р., військовий шпиталь по вул. Гоголя, понад 10 років перебував у запустінні. Спочатку міська влада хотіли розмістити там онкодиспансер і довго добивалася від Міноборони передачі об’єкта в комунальну власність. Коли ж це нарешті сталося, на ремонт будівлі забракло грошей. Врешті, в 2015 р. міська рада передала шпитальні будівлі Кременчуцькій військовій частині 3059 Національної Гвардії України.

І ось на сайті публічних закупівель Рrozorro. Зявилася інформація про те, що в/ч 3059 оголосила тендер на купівлю ремонту і реставрації (капремонту) пам’ятки архітектури місцевого значення «Комплекс споруд Кременчуцького військового шпиталю». Ремонт заплановано у другому корпусі, що по вул. Гоголя, 2.  Відповідно до тендерної документації, роботи повинні розпочатися в цьому році. А вартість усього комплексу робіт вказана у сумі близько 3 млн 282 тис. грн.

За умовами тендеру, ремонт і реставрацію будуть входити ремонт покрівлі, заміна вікон та дверей, ремонт штукатурки і шпаклівки фасаду, облаштування підвісної стелі, нова укладання електромереж, оснащення трубопроводу гарячої води, ремонт каналізаційного водотвода. ремонт системи теплопостачання з новими радіаторами, встановлення вентиляційної системи. Відповідно до тендерної документації, роботи повинні розпочатися в цьому році.

Аукціон буде проведено 15 травня.

Залишити відповідь