Капітальний ремонт будівлі колишнього військового шпиталю в Придніпровському парку повинен розпочатися цього року

Розформований  у 2005 р., військовий шпиталь по вул. Гоголя, понад 10 років перебував у запустінні. Спочатку міська влада хотіли розмістити там онкодиспансер і довго добивалася від Міноборони передачі об’єкта в комунальну власність. Коли ж це нарешті сталося, на ремонт будівлі забракло грошей. Врешті, в 2015 р. міська рада передала шпитальні будівлі Кременчуцькій військовій частині 3059 Національної Гвардії України.

І ось на сайті публічних закупівель Рrozorro. Зявилася інформація про те, що в/ч 3059 оголосила тендер на купівлю ремонту і реставрації (капремонту) пам’ятки архітектури місцевого значення «Комплекс споруд Кременчуцького військового шпиталю». Ремонт заплановано у другому корпусі, що по вул. Гоголя, 2.  Відповідно до тендерної документації, роботи повинні розпочатися в цьому році. А вартість усього комплексу робіт вказана у сумі близько 3 млн 282 тис. грн.

За умовами тендеру, ремонт і реставрацію будуть входити ремонт покрівлі, заміна вікон та дверей, ремонт штукатурки і шпаклівки фасаду, облаштування підвісної стелі, нова укладання електромереж, оснащення трубопроводу гарячої води, ремонт каналізаційного водотвода. ремонт системи теплопостачання з новими радіаторами, встановлення вентиляційної системи. Відповідно до тендерної документації, роботи повинні розпочатися в цьому році.

Аукціон буде проведено 15 травня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто