Капітальний ремонт меморіалу «Вічно живим», що розтягнули на п’ярічку, знову пообіцяли завершити. Черговий термін – нинішня осінь.

Керівник міського управління капітального будівництва Микола Воловик повідомив, що роботи з комплексної реконструкції  меморіалу «Вічно живим» на кінцевому етапі. Вже вдурге за поточний рік міська влада обіцяє завершити роботи на цьому обєкті. Спочатку планували це зробити до  9 Травня, зараз названі чергові терміни.  Нагадаємо, що реконструкція меморіалу розпочалася ще за часів мера Олега Бабаєва в 2012 р., цей мер, можливо б, і зміг швидко довести її до завершення… Разом із меморіалом на завершення багаторічного капітального ремонту чекає і Міський краєзнавчий музей.

Із початку реконструкції  меморіалу “Вічно живим”на роботи  витратили майже 11 млн грн. Зокрема, цього року  – 4,4 млн.

Міський голова Олег Бабаєв не встиг завершити  те, що розпочав. У вересні 2014 р., до 70-річчя визволення Кременчука від німецько-фашистських окупантів на меморіалі «Вічно живим» було вимощено плиткою  лише центральну частину площі. Тож урочистості проходили на напівзруйнованому обєкті. В 2015 р. міська влада виказала незадоволення роботою пдірядника (фірма «Центр»), який за рік  спромігся лише зняти з площе старе покриття.

Потім були плани завершити реконструкцію до Дня міста 2016 р., тоді на місці колишнього «Озера сліз» уже створили клумбу, та знову не встигли, перенесли відкриття на 9 Травня 2017 р.

Реконструкцію передбачала заміну покриття на площі та сходах до неї, укріпленням та вентиляцією самої пам’ятної стели, скульптурної композиції, п’єдесталу з символічним вогнем та ділянок навколо та перед ним.

Наразі, за словами начальника міського УКБ Миколи Воловика,  у завершальній стадії. пам’ятного місця підрядники виконують роботи з  облаштування сходів і пандусів, мощення підпірної стінки.  Чи вдасться насправді завершити роботи?  – побачимо.

Залишити відповідь