Капітальний ремонт меморіалу «Вічно живим», що розтягнули на п’ярічку, знову пообіцяли завершити. Черговий термін – нинішня осінь.

Керівник міського управління капітального будівництва Микола Воловик повідомив, що роботи з комплексної реконструкції  меморіалу «Вічно живим» на кінцевому етапі. Вже вдурге за поточний рік міська влада обіцяє завершити роботи на цьому обєкті. Спочатку планували це зробити до  9 Травня, зараз названі чергові терміни.  Нагадаємо, що реконструкція меморіалу розпочалася ще за часів мера Олега Бабаєва в 2012 р., цей мер, можливо б, і зміг швидко довести її до завершення… Разом із меморіалом на завершення багаторічного капітального ремонту чекає і Міський краєзнавчий музей.

Із початку реконструкції  меморіалу “Вічно живим”на роботи  витратили майже 11 млн грн. Зокрема, цього року  – 4,4 млн.

Міський голова Олег Бабаєв не встиг завершити  те, що розпочав. У вересні 2014 р., до 70-річчя визволення Кременчука від німецько-фашистських окупантів на меморіалі «Вічно живим» було вимощено плиткою  лише центральну частину площі. Тож урочистості проходили на напівзруйнованому обєкті. В 2015 р. міська влада виказала незадоволення роботою пдірядника (фірма «Центр»), який за рік  спромігся лише зняти з площе старе покриття.

Потім були плани завершити реконструкцію до Дня міста 2016 р., тоді на місці колишнього «Озера сліз» уже створили клумбу, та знову не встигли, перенесли відкриття на 9 Травня 2017 р.

Реконструкцію передбачала заміну покриття на площі та сходах до неї, укріпленням та вентиляцією самої пам’ятної стели, скульптурної композиції, п’єдесталу з символічним вогнем та ділянок навколо та перед ним.

Наразі, за словами начальника міського УКБ Миколи Воловика,  у завершальній стадії. пам’ятного місця підрядники виконують роботи з  облаштування сходів і пандусів, мощення підпірної стінки.  Чи вдасться насправді завершити роботи?  – побачимо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.