Керівництво Кременчуцького району та громада села Білецьківка через суд  вимагатимуть від мерії Кременчука компенсувати забруднення їх земель Деївським сміттєзвалищем, що незаконно розширилося.

22 травня відбулося засідання земельної комісії Білецьківської сільської ради під керівництвом голови громади Ганни Самойлюк та за участі голови Кременчуцького району Андрія Дрофи. Йшлося про те, що Деївське сміттєзвалище Кременчука неконтрольовано розширилось за рахунок земель району.

На засіданні було вирішено створити спеціальну комісію, котра зафіксує порушення та на підставі цього подасть позов до суду з вимогою компенсувати забруднення земель звалищем.

Голови громади Ганни Самойлюк констатує, що звалище розростається і з кожним роком захоплює все більше землі Білецьківської територіальної громади. За її словами, ще в січні цього року сільська громада зверталась до райдержадміністрації з

проханням створити спецкомісію і вивчити це питання, але зрушень наразі немає.

Використання землі коштує грошей, а бюджет села їх недоотримує, вважає Ганна Самойлюк. Голова Кременчуцького району Андрій Дрофа дотримується позиції, що в цьому питанні слід серйозно розібратися. Що, власне, й має зробити комісія, котру таки сформують.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто