Коли в будинку тече дах, люди йдуть до депутата. Бо “Місто для людей” їх не чує

У будинку № 40 по вул. Правобережній, що в Крюкові, біда. Трапилася вона після нетривалих дощів наприкінці липня. Але й цієї кількості опадів вистачило, аби квартири мешканців верхніх поверхів будинку залило через щілини в покрівлі. Оскільки керуюча компанія «Місто для людей» людям нічим не допомогла, а осінь традиційно приносить нові дощі, жителі звернулись до свого депутата, як вже робили це, і, до речі, з цією ж проблемою,  на початку року. Тож, уже вдруге за поточний рік в депутатському запиті Олександра Плескуна (партія «Рідне місто»), озвученому на сесії Кременчуцької міської ради, лунала адреса  буд.№ 40 по вул Правобережній.

 

 

Із червня 2017 р. тариф на послуги керуючих компаній кременчуцька міська влада підвищили у 2,5 рази.  Однак, управителі бідкаються, що держава не компенсує їм вчасно витрати по наданих мешканцям житлово-комунальних субсидіях.

У січні 2017 р. в запиті депутата Олександра Плескуна йшлося про протікання даху над квартирою № 119 у буд. № 40 по вул. Правобережній. У результаті тоді було виконано поточний ремонт ділянки покрівлі над цією квартирою й протікання усунено, а з особистої розмови з керівництвом керуючої компанії «Місто для людей» Олександр Плескун дізнався, що капремонт даху цього будинку проводився нещодавно, та був неправильно виконаний і з використанням неякісних матеріалів. Також виявилося, що цей підрядник – ПП «Фірма «ВЛАН» –  ремонтував дахи і в інших будинках по всьому місту, і там теж виникли аналогічні проблеми.

– Згідно  з відповіддю,  отриманою на мій попередній запит, було  створено комісію,  яка оглянула дах буд.№ 40 по вул Правобережній,  виявила недоліки, але висновки про  неякісний ремонт зробити не змогла. Також є незрозумілою відсутність у складі комісії представника підрядної організації ПП «Фірма ВЛАН»,  та й взагалі їх ніде не можна знайти,  – зазначив у своєму запиті на сесії міськради 7 вересня Олександр Плескун.

Як наголосив депутат, наразі до нього знову звернулися мешканці цього будинку зі скаргами, що після останніх дощів дах почав протікати на всіх верхніх поверхах.

– На звернення мешканців керуюча компанія «Місто для людей» не реагує. Люди стали заручниками ситуації. Що робити далі громадянам, коли у всіх квартирах на 5-их поверхах протікає дах, псуються речі?, – запитує депутат.

Вихід із цієї ситуації Олександр Плескун бачить такий: міська влада має забезпечити поновлення роботи комісії для розгляду питання неякісного виконання ремонту в буд. № 40 по вул Правобережній,  а також визначення інших будинків, де мешканці потерпають внаслідок неякісного виконання робіт ПП «Фірма «ВЛАН», і   забезпечення відшкодування витрат підрядником. Ця ж комісія має вирішити питання повторного капітального ремонту даху буд. № 40 по вул Правобережній та інших  будинків з аналогічною проблемою.

Свою позицію Олександр Плескун виклав у депутатському запиті, колеги-депутати його підтримали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.