Коли в будинку тече дах, люди йдуть до депутата. Бо “Місто для людей” їх не чує

У будинку № 40 по вул. Правобережній, що в Крюкові, біда. Трапилася вона після нетривалих дощів наприкінці липня. Але й цієї кількості опадів вистачило, аби квартири мешканців верхніх поверхів будинку залило через щілини в покрівлі. Оскільки керуюча компанія «Місто для людей» людям нічим не допомогла, а осінь традиційно приносить нові дощі, жителі звернулись до свого депутата, як вже робили це, і, до речі, з цією ж проблемою,  на початку року. Тож, уже вдруге за поточний рік в депутатському запиті Олександра Плескуна (партія «Рідне місто»), озвученому на сесії Кременчуцької міської ради, лунала адреса  буд.№ 40 по вул Правобережній.

 

 

Із червня 2017 р. тариф на послуги керуючих компаній кременчуцька міська влада підвищили у 2,5 рази.  Однак, управителі бідкаються, що держава не компенсує їм вчасно витрати по наданих мешканцям житлово-комунальних субсидіях.

У січні 2017 р. в запиті депутата Олександра Плескуна йшлося про протікання даху над квартирою № 119 у буд. № 40 по вул. Правобережній. У результаті тоді було виконано поточний ремонт ділянки покрівлі над цією квартирою й протікання усунено, а з особистої розмови з керівництвом керуючої компанії «Місто для людей» Олександр Плескун дізнався, що капремонт даху цього будинку проводився нещодавно, та був неправильно виконаний і з використанням неякісних матеріалів. Також виявилося, що цей підрядник – ПП «Фірма «ВЛАН» –  ремонтував дахи і в інших будинках по всьому місту, і там теж виникли аналогічні проблеми.

– Згідно  з відповіддю,  отриманою на мій попередній запит, було  створено комісію,  яка оглянула дах буд.№ 40 по вул Правобережній,  виявила недоліки, але висновки про  неякісний ремонт зробити не змогла. Також є незрозумілою відсутність у складі комісії представника підрядної організації ПП «Фірма ВЛАН»,  та й взагалі їх ніде не можна знайти,  – зазначив у своєму запиті на сесії міськради 7 вересня Олександр Плескун.

Як наголосив депутат, наразі до нього знову звернулися мешканці цього будинку зі скаргами, що після останніх дощів дах почав протікати на всіх верхніх поверхах.

– На звернення мешканців керуюча компанія «Місто для людей» не реагує. Люди стали заручниками ситуації. Що робити далі громадянам, коли у всіх квартирах на 5-их поверхах протікає дах, псуються речі?, – запитує депутат.

Вихід із цієї ситуації Олександр Плескун бачить такий: міська влада має забезпечити поновлення роботи комісії для розгляду питання неякісного виконання ремонту в буд. № 40 по вул Правобережній,  а також визначення інших будинків, де мешканці потерпають внаслідок неякісного виконання робіт ПП «Фірма «ВЛАН», і   забезпечення відшкодування витрат підрядником. Ця ж комісія має вирішити питання повторного капітального ремонту даху буд. № 40 по вул Правобережній та інших  будинків з аналогічною проблемою.

Свою позицію Олександр Плескун виклав у депутатському запиті, колеги-депутати його підтримали.

Залишити відповідь