Комісію і на поріг не пустили

102_8682

24 липня відбулося засідання депутатської комісії з питань землекористування, на якому серед інших обговорювали і незаконність забудови прибережної зони Дніпра по вул. Флотській.

Нагадаємо, питання виникло навколо трьох земельних ділянок, які начебто мали бути спортивно-оздоровчими комплексами (саме для цього їх виділяла міськрада приватним підприємствам), а фактично там виросли приватні котеджі певних заможних осіб.

1437638986_flotska-6-pogreb

Йдеться про три адреси – вул. Флотська, 4-А, 6 та 10.

На вимогу депутатів управлінням архітектури та містобудування була надана відповідь, що за адресами: вул. Флотська, 10 та 4-А, документи надавались для проектування спортивно-оздоровчих комплексів, за адресою: вул. Флотська, 6, інформація взагалі відсутня. А по вул. Флотській, 10 (де, за неофіційними даними, котедж собі побудував народний депутат Юрій Шаповалов), архітектурне планування не передбачало зведення капітальних споруд.

– Виходить, що та двоповерхова «хатинка» – це самовільне будівництво? – запитав під час засідання депутат міськради із партії «Рідне місто» Олександр Роженко. Але питання було, швидше, риторичним.

Депутати доручили чиновникам зв’язатися з керівництвом приватних підприємств, які мали б побудувати на Дніпрі спортивно-оздоровчі комплекси – ПП «Апілак» (вул. Флотська, 10) та Сергієм Галатою (вул. Флотська, 4-А), і повідомити, що земельна комісія виїде на місце і перевірить, що зведено за вказаними адресами.

27 липня під воротами буд. 10 по вул. Флотській зібрались представники управлінь земельних ресурсів та архітектури, журналісти, а з усіх депутатів міськради – лише Олександр Роженко.

Кілька хвилин члени комісії гупали в залізні ворота обох ділянок, але марно. Господарі обох об’єктів були начебто попереджені про візит комісії, але двері так ніхто і не відчинив.

– У п’ятницю секретар передавав ПП «Апілак» телефонограму, але вона не була прийнята належним чином. На тому кінці хтось узяв трубку, не захотів представлятися, а потім взагалі поклав слухавку, не вислухавши до кінця. Аналогічну відповідь ми отримали і по телефону за адресою: Флотська, 4-А. Там сказали, що керівника немає в місті, – розповіла представник управління земельних ресурсів Євгенія Єретиченко.

– Якщо не відчиняють, значить є що приховувати, – зробив висновок Олександр Роженко. – Але рано чи пізно ми потрапимо на цю територію – якщо не з суші, то з води.

Пан Роженко висловив жаль, що решта депутатів не взяли участі у виїзному засіданні, але він вбачає причиною цього їх надзвичайну зайнятість, а не звичайне ігнорування: «У нас ще буде нагода сюди навідатись. Ймовірно, наступного разу ми запросимо і заступників міського голови».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто