Конкурс проектів пам’ятника Героям Революції Гідності та меморіального комплексу з увічнення пам’яті загиблих учасників АТО в Кременчуці продовжено

Міська комісія  з визначення переможців конкурсів на кращі проекти пам’ятника Героям Революції Гідності в Україні та меморіалу загиблим учасникам АТО вирішила продовжити терміни подання конкурсних матеріалів до 20 червня та 1 вересня 2017 р. відповідно.  Водночас члени комісії, що проходила під головуванням секретаря Кременчуцької міської ради Юрія Гриценка, визначились з місцями встановлення пам’ятника та меморіального комплексу.

 

 

Пам’ятний знак Героям Небесної Сотні в Кременчуці планується встановити у сквері ім. Олега Бабаєва навпроти площі Незалежності. За основу можливо буде взято ескіз із ангелом, робота кременчуцького художника Сергія Брильова. 

Як повідомляє прес-служба міськвикконому, пам’ятний знак  Героям Небесної Сотні планується  встановити  у сквері ім. Олега Бабаєва    навпроти площі Незалежності.  На думку секретаря міськради Юрія Гриценка, це одне з кращих місць, яке знаходиться на перетині трьох вулиць: Соборної, 29 Вересня та Ігоря Сердюка, Героя України,  який загинув під час Революції гідності. За основу може бути взято ескіз кременчуцького художника Сергія Брильова, який пропонує виготовити пам’ятний знак з ангелом. Оскільки ескіз потребує доопрацювання, комісія вирішили  продовжити конкурс проектів до 20 червня. В разі надходження інших пропозицій, вони також будуть розглянуті.

Меморіальний комплекс для увічнення пам’яті учасників АТО комісія пропонує  встановити у парку «Ювілейному». Під час розгляду ескізних проектів як члени комісії, так і рідні загиблих учасників АТО не змогли визначитися з переможцем конкурсу, тож цей конкурс також продовжено, до 1 вересня 2017 року.

Матеріали можна надсилати за адресою: управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, 39600, Полтавська обл., м. Кременчук, пл. Перемоги, 2, телефон (05366) 74-18-58, 74-03-75, е-mail: uma@sat.poltava.ua. Проектні пропозиції та пояснювальні записки виконуються українською мовою.

Залишити відповідь