Конкурс проектів пам’ятника Героям Революції Гідності та меморіального комплексу з увічнення пам’яті загиблих учасників АТО в Кременчуці продовжено

Міська комісія  з визначення переможців конкурсів на кращі проекти пам’ятника Героям Революції Гідності в Україні та меморіалу загиблим учасникам АТО вирішила продовжити терміни подання конкурсних матеріалів до 20 червня та 1 вересня 2017 р. відповідно.  Водночас члени комісії, що проходила під головуванням секретаря Кременчуцької міської ради Юрія Гриценка, визначились з місцями встановлення пам’ятника та меморіального комплексу.

 

 

Пам’ятний знак Героям Небесної Сотні в Кременчуці планується встановити у сквері ім. Олега Бабаєва навпроти площі Незалежності. За основу можливо буде взято ескіз із ангелом, робота кременчуцького художника Сергія Брильова. 

Як повідомляє прес-служба міськвикконому, пам’ятний знак  Героям Небесної Сотні планується  встановити  у сквері ім. Олега Бабаєва    навпроти площі Незалежності.  На думку секретаря міськради Юрія Гриценка, це одне з кращих місць, яке знаходиться на перетині трьох вулиць: Соборної, 29 Вересня та Ігоря Сердюка, Героя України,  який загинув під час Революції гідності. За основу може бути взято ескіз кременчуцького художника Сергія Брильова, який пропонує виготовити пам’ятний знак з ангелом. Оскільки ескіз потребує доопрацювання, комісія вирішили  продовжити конкурс проектів до 20 червня. В разі надходження інших пропозицій, вони також будуть розглянуті.

Меморіальний комплекс для увічнення пам’яті учасників АТО комісія пропонує  встановити у парку «Ювілейному». Під час розгляду ескізних проектів як члени комісії, так і рідні загиблих учасників АТО не змогли визначитися з переможцем конкурсу, тож цей конкурс також продовжено, до 1 вересня 2017 року.

Матеріали можна надсилати за адресою: управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, 39600, Полтавська обл., м. Кременчук, пл. Перемоги, 2, телефон (05366) 74-18-58, 74-03-75, е-mail: uma@sat.poltava.ua. Проектні пропозиції та пояснювальні записки виконуються українською мовою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.