Корабель дитячих мрій

DSCF2050

5 вересня у сквері «Сосновий», що на зуп. «Водоканал», відкрився найбільший у місті дитячий майданчик!Останнім часом сквер «Сосновий» став улюбленим місцем відпочинку не лише мешканців нагірної частини міста, а й інших районів. А все тому, що у сквері є дитячий майданчик, атракціони, гарно облаштована територія (з безкоштовним туалетом) та послуга Wi-Fi, про яку ще 2 роки тому попіклувалася ГО «Рідне місто». Цієї весни у сквері з’явився ще один приємний сюрприз для дітей – безкоштовний зоопарк. Білочок, кроликів, павичів, цесарок, кіз, тхорів та інших тварин сюди привіз приватний підприємець – власник атракціонів, що розташовані у сквері. Тваринок малеча полюбила з першого ж дня – діти разом із батьками приносили кроликам, білочкам та курочкам все їстівне, що тільки знаходилося вдома.

А ось 5 вересня у малечі, яка відвідує сквер «Сосновий», з’явилася ще одна радість – великий дитячий майданчик, що розташований ліворуч від центрального входу. Між правою та лівою частинами скверу нарешті прибрали паркан, який стояв там під час будівельних робіт, і діти, які раніше задивлялися на новий майданчик через шпарки, нарешті змогли повноцінно оцінити щойно встановлені гірки та гойдалки. Радості малечі просто не було меж! Діти оточили великий корабель, гойдалки, машинки та каруселі. Варто зазначити, що на новому майданчику є цікаві розваги для дітей різного віку: менші катаються на машинках, встановлених на спеціальних пружинках, а старші підкорюють згаданий корабель. Тож усі – в «Сосновий»! Там весело!

«Сосновий» розквітнув за 5 років

Мешканці нагірної частини пам’ятають, яким страшним та непривабливим місцем сквер «Сосновий» був ще 5-7 років тому – лави старі, під ними валяються шприці. За останні ж 5 років сквер змінився просто до невпізнанності. Його облаштуванням займалося комунальне підприємство КП «Кременчукводоканал». Вперше після 2-річної реконструкції сквер відкрили у серпні 2011 р. Там підфарбували дитячий майданчик, поклали асфальт, провели освітлення, розбили квіткові клумби та замінили старі лави на нові. Але на цьому ремонт не завершився. Навесні 2012 р. реконструкцію скверу продовжили – тут висадили нові саджанці дерев та встановили туалет. Далі до облаштування скверу долучилися приватні підприємці.

У подальшому в сквері «Сосновий» біля нового майданчика пообіцяли висадити сосни.

Тетяна Апрелєва

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто