Коти прилетіли

dg5

За останню добу кременчуцьким рятувальникам довелося двічі знімати з дерев котів, які забравшись туди, злізти самостійно вже не змогли. Більш того, з початку тижня це вже третій випадок. Так, у понеділок, 2 березня, рятувальниками було проведено спецоперацію по зняттю кота з дерева по вулиці Першотравневій. Що зумовило таку активність котів сказати складно, але цілком імовірно, що пов’язана вона з приходом весни.

One thought on “Коти прилетіли

  1. Володимир сказав:

    Як іду на роботу по Пролетарській, то вранці бачу на вишні сірого здорового кота, а другий сидить під деревом. І дивляться вони в одне і те ж вікно, звідки їм кидають їжу. Мабуть той кіт, що вилазить на дерево хоче таким чином привернути свою увагу до мешканців оселі. Подивляться люди в вікно, а навпроти кіт на дереві сидить, ось і згадають, що пора пігодовувати тваринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто