КП “Теплоенерго” оштрафували за зловживання монопольним становищем

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала комунальне підприємство «Теплоенерго» на 68 тис. грн. за зловживання монопольним становищем.
Як встановило Відділення за результатами розгляду заяви мешканців м. Кременчук, суб’єкт господарювання укладав договори на надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води населенню, умови яких не відповідають вимогам Типового договору про надання послуг та не здійснював перерахунки споживачам за надання неякісних послуг теплопостачання у період 2011-2013 р.р.
Відділення зобов’язало КП «Теплоенерго» в двомісячний термін усунути порушення законодавства про захист економічної конкуренції шляхом здійснення перерахунку за послуги постачання теплової енергії за опалювальний період 2011-2012 р.р. та укласти із населенням-споживачами послуг договори відповідно до вимог Типового договору про надання послуг.
У ході розгляду справи КП «Теплоенерго» частково усунуло дії, що є порушенням конкурентного законодавства. Наданий до територіального відділення проект договору на надання послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання відповідає вимогам Типового договору про надання послуг.

Залишити відповідь