Кременчук буде представлено на Чемпіонаті Світу з армрестлінгу

Срібній призерці Чемпіонату України з армрестлінгу, студентці 2-го курсу  Кременчуцького педагогічного коледжу ім. А.С. Макаренка Ірині Загорулько  місто надасть фінансову домогу для участі спортсменки у світовій першості, що відбудеться на початку вересня в Угорщині. З відповідним клопотанням на сесії Кременчуцької міської ради 13 червня виступив депутат Володимир Шибашов (фракція «Рідне місто»). Його запит був пітриманий радою.

 

Депутат Володимир Шибашов вже неодноразово на сесіях ради озвучує питання підтримки кременчуцьких спортсменів і домагається їх вирішення. Оголошуючи свій запит на сесії міськради, депутат Володимир Шибашов наголосив, що до нього звернулися керівництво Кременчуцького педагогічного коледжу ім. А.С. Макаренка та тренерський колектив срібної призерки Чемпіонату України з армрестлінгу Ірини Загорулько щодо надання фінансової допомоги для забезпечення участі дівчини у Чемпіонаті Світу.

За словами депутата, Ірині лише 16 років і вона є унікальною спортсменкою для Кременчука  і у найближчій перспективі здатна принести місту призові нагороди найвищого ґатунку різних, в тому числі, міжнародних змагань, примножуючи спортивну славу нашого чудового міста.  Нещодавно Ірина Загорулько виборола ліцензію на участь у Чемпіонаті Світу з армрестлінгу, увійшовши до вісімки кращих спортсменів Європи.

Світова першість відбудеться з 2 по 10 вересня 2017 року в м. Будапешт й для участі в змаганнях Ірині необхідна допомога в сумі 15 тис. грн.

Ці кошти дівчині буде виділено з міського бюджету. Колеги-депутати підтримали запит Володимира Шибашова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто