Кременчук хоче включитися в «Угоду мерів»

Ugoda-merіv

Депутати міськради на найближчій сесії 26 травня мають намір підписати документ про долучення міста до міжнародної спільноти під назвою «Угода мерів».– Низка мерів заключили угоду з міжнародними організаціями і беруть на себе зобов’язання провести певні заходи по охороні довкілля, зокрема зменшенню шкідливих викидів в атмосферу і економії енергоресурсів. Якщо ми будемо успішно в цьому напрямку працювати, у Кременчука є шанси виграти гранти, – пояснив секретар міськради Василь Івко. – Наскільки реальна ця можливість, покаже час.
«Угоду мерів» підписали понад 6,5 тисяч міст з багатьох країн, переважно Європи. В Україні до цієї програми долучились близько 100 міст. До речі, уже є учасниками програми сусідній Комсомольськ та полтавські Миргород та Лубни.
Довідка. Угода мерів – провідна ініціатива, започаткована Європейським Союзом, котра охоплює місцеві та регіональні органи влади, що беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях. Підписанти Угоди прагнуть скоротити власні викиди СО2 щонайменше на 20% до 2020 року, сприяючи, таким чином, розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто