Кременчук – місто без околиць!!!

“Кременчук – місто без околиць” – саме під таким гаслом міська влада проводить роботи з ремонту доріг і тротуарів та благоустрою внутрішньоквартальних територій на правобережній частині нашого рідного міста.

2859566_orig

За поданням запитів і звернень депутатів фракції “Рідне місто” від Крюкова та Раківки Олександра Плескуна, Валентини Головко та Сергія Мельника ремонтуються дороги, введуться роботи по облаштуванню нових пішоходних зон, зон відпочинку  і встановлення нових дитячих майданчиків для мешканців правого берегу.

n22a7110n22a8708

Створено нове комунальне підприємство “Парк Крюківський”, яке об*єднає чотири зони відпочинку в Крюкові та на Раківці і надасть можливість мешканцям правого берегу відпочивати в оновлених парках та скверах.

Депутати фракції “Рідне місто” постійно наполягають на будівництві двох нових котельних на правобережжі міста  і на включенні своїх округів до міської програми освітлення на 2016-2017 роки і мер Кременчука Віталій Малецький запевнив, що міська влада підтримає всі добрі починання депутатів “Рідного міста” і виконає всі заплановані заходи в Крюкові та на Раківці.

n22a4162n22a2707

 

 

 

Залишити відповідь