Кременчук – місто без околиць!!!

“Кременчук – місто без околиць” – саме під таким гаслом міська влада проводить роботи з ремонту доріг і тротуарів та благоустрою внутрішньоквартальних територій на правобережній частині нашого рідного міста.

2859566_orig

За поданням запитів і звернень депутатів фракції “Рідне місто” від Крюкова та Раківки Олександра Плескуна, Валентини Головко та Сергія Мельника ремонтуються дороги, введуться роботи по облаштуванню нових пішоходних зон, зон відпочинку  і встановлення нових дитячих майданчиків для мешканців правого берегу.

n22a7110n22a8708

Створено нове комунальне підприємство “Парк Крюківський”, яке об*єднає чотири зони відпочинку в Крюкові та на Раківці і надасть можливість мешканцям правого берегу відпочивати в оновлених парках та скверах.

Депутати фракції “Рідне місто” постійно наполягають на будівництві двох нових котельних на правобережжі міста  і на включенні своїх округів до міської програми освітлення на 2016-2017 роки і мер Кременчука Віталій Малецький запевнив, що міська влада підтримає всі добрі починання депутатів “Рідного міста” і виконає всі заплановані заходи в Крюкові та на Раківці.

n22a4162n22a2707

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто