Кременчук отримав дотацію – бюджетники будуть із зарплатою

Сьогодні Кременчук отримав 31,5 млн гривень дотації з державного бюджету на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери. Всі медики і педагоги, які ще не отримали другу половину зарплати за листопад найближчим часом її отримають. Важливо, що дотація безповоротна, а це суттєва допомога місту у вирішенні фінансових проблем. Про це сьогодні повідомив перший заступник міського голови Віктор Калашник. Він подякував народного депутата Юрія Шаповалова за допомогу у вирішенні поставленого питання.

Звичайно, цих коштів не вистачить, щоб покрити всі потреби бюджету до кінця поточного року, але зараз вже підготовлені документи на отримання довгострокової позики до кінця року. Юрій Шаповалов, зазначив, що він і далі на своєму рівні буде допомагати місту вирішувати фінансові проблеми. Дотація, яка сьогодні надійшла місту, – це непоганий результат спільної роботи, зокрема, наполегливості керівництва міста Кременчука. Такий дотації за останні кілька років Кременчук жодного разу не отримував. Але народний депутат розуміє проблеми, які залишаються, тому й надалі сприятиме їх вирішенню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто