Кременчук отримав двох Чемпіонів Світу

Наприкінці жовтня в італійському містечку Марина Дікараре пройшов Чемпіонат світу з кік-боксингу WTKA. У складі збірної команди України змагались наші земляки Аліса Бажукова та Максим Клад.alisa

Аліса Бажукова в березні цього року вже вигравала звання Чемпіонки Світу з тайського боксу у Таїланді.

На Чемпіонат Світу в Італії до складу Збірної команди України було включено двох кременчужан: Аліса Бажукова виступала в категоріях К1 та Лоу-кік серед жінок у вазі до 65 кг і Максим Клад виступав у категорії К1 серед юніорів у вазі до 54 кг.

Суперниками Аліси були спортсменки з Нидарландів, Польщі та Швеції. У відбіркових змаганнях у найжорсткіших категоріях чемпіонату – категорії К1 Аліса впевнено провела бій з дуже сильною спортсменкою з Нідерландів і у фіналі здолала спортсменку зі Швеції, а в категорії Лоу-кік, після перемоги у відбіркових змаганнях над спортсменкою з Нидерландів, у фіналі нокаутувала у другому раунді спортсменку з Польщі. Таким чином спортсменка з нашого рідного міста завоювала для України і Кременчука дві золоті нагороди.

Максим Клад змагався з юніорами з Ірландії, Англії, Польщі, Італії та Росії у турнірній сітці з восьми спортсменів, але після перших боїв чотирьох пар і впевненої дострокової перемоги над фаворитом змагань – ірландським бійцем, представники інших команд відмовились від продовження змагань за явної переваги нашого бійця і погодились з тим, що Максим Клад наразі є найсильнішим кікбоксером світу серед юніорів.

ГО “Рідне місто”, депутатська фракція “Рідне місто” і всі кременчужани вітають Алісу Бажукову і Максима Клада, а також їхнього тренера Леоненка Сергія з впевненими перемогами і сподівається, що міська влада в подальшому буде підтримувати розвиток бойових мистецтв і СК “Боєць”, вихованцями якого є Аліса і Максим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто