Кременчук отримав двох Чемпіонів Світу

Наприкінці жовтня в італійському містечку Марина Дікараре пройшов Чемпіонат світу з кік-боксингу WTKA. У складі збірної команди України змагались наші земляки Аліса Бажукова та Максим Клад.alisa

Аліса Бажукова в березні цього року вже вигравала звання Чемпіонки Світу з тайського боксу у Таїланді.

На Чемпіонат Світу в Італії до складу Збірної команди України було включено двох кременчужан: Аліса Бажукова виступала в категоріях К1 та Лоу-кік серед жінок у вазі до 65 кг і Максим Клад виступав у категорії К1 серед юніорів у вазі до 54 кг.

Суперниками Аліси були спортсменки з Нидарландів, Польщі та Швеції. У відбіркових змаганнях у найжорсткіших категоріях чемпіонату – категорії К1 Аліса впевнено провела бій з дуже сильною спортсменкою з Нідерландів і у фіналі здолала спортсменку зі Швеції, а в категорії Лоу-кік, після перемоги у відбіркових змаганнях над спортсменкою з Нидерландів, у фіналі нокаутувала у другому раунді спортсменку з Польщі. Таким чином спортсменка з нашого рідного міста завоювала для України і Кременчука дві золоті нагороди.

Максим Клад змагався з юніорами з Ірландії, Англії, Польщі, Італії та Росії у турнірній сітці з восьми спортсменів, але після перших боїв чотирьох пар і впевненої дострокової перемоги над фаворитом змагань – ірландським бійцем, представники інших команд відмовились від продовження змагань за явної переваги нашого бійця і погодились з тим, що Максим Клад наразі є найсильнішим кікбоксером світу серед юніорів.

ГО “Рідне місто”, депутатська фракція “Рідне місто” і всі кременчужани вітають Алісу Бажукову і Максима Клада, а також їхнього тренера Леоненка Сергія з впевненими перемогами і сподівається, що міська влада в подальшому буде підтримувати розвиток бойових мистецтв і СК “Боєць”, вихованцями якого є Аліса і Максим

Залишити відповідь