Кременчук отримав розрахункові показники для складання міського бюджету

Фінансове управління міськвиконкому отримало частину розрахункових показників кременчуцького бюджету на 2014 рік. За оцінкою заступника міського голови Тетяни Неїленко, цей бюджет буде дещо кращим, ніж бюджет 2013 року, хоча виконати його також буде вкрай складно.

По-перше – місту зменшено планові фінансові показники. Якщо Мінфін на 2013 рік для Кременчука запланував отримання податкових надходжень у розмірі 520 млн. грн, то на 2014 рік ця цифра зменшена до 483,5 млн. грн. Це дуже багато, адже цього року сума податкових надходжень до міського бюджету очікується в межах 400 млн. грн. Отже фактично планом у 2014 році збільшені зобов’язання Кременчука по податковим надходженням на 20% від реального виконання бюджету 2013 року. Таке можливо лише, якщо у Кременчуці на повну потужність запрацюють всі заводи.

По-друге – позитивом є те, що у 2014 році майже вдвічі зменшуються обсяги вилучень податків з міського бюджету – зі 103 млн. грн. у 2013 році до 55,3 млн. грн., що приблизно на рівні 2012 року.

З позитива розрахункових показників, за словами керівника фінансового управління, те, що місто зможе і надалі отримувати середньострокові позички. Отже Тетяни Неїленко не сподівається на виконання бюджетних показників у наступному році і покладає надії на продовження отримання бюджетних позик.

Щодо підвищення мінімальної заробітної плати, то за словами керівника фінансового управління, воно стосуватиметься лише некваліфікованих працівників, які отримують «мінімалку». Інші бюджетними, на її думку, цього підвищення не відчують.

Залишити відповідь