Кременчук передав чергову гуманітарну допомогу військовим у зону АТО

Напередодні Нового року з Кременчука на схід України, в зону АТО, вирушив черговий гуманітарний вантаж. Для  57–ї мотопіхотної бригади в/ч польова пошта В4533 за кошти міського бюджету було придбано  найнеобхідніші матеріально – технічні засоби.

 Військовим передали акумулятори, сонячні батареї, автошини, двигуни та інші засоби на загальгу суму понад 145 тис. грн. 

Зокрема: дизельний генератор Konner& Sohnen 5КВТ; 2 акумуляторні та 2 електричні  шуруповерти; 2 кутові шліфувальні машини; пуско-зарядний пристрій Forte CD-620FP, 220 В; дві сонячні батареї ALTEK ALM -150M; 2 контролери заряду ALTEK СМ 20D; 10 автошин, 6 акумуляторів та 3 набори інструментів, а також  двигун до автомобіля Jeer Cherokee, ноутбук Lenovo та багатофункціональний пристрій Canon, на загальну суму  понад 145 тис. грн. Про це повідомила прес-служба міськвиконкому.

Кременчук вже не вперше надає допомогу українським військовим у зоні АТО.  В 2016 р. на ці цілі з міського бюджету виділили 4 млн грн. У бюджету 2017 р. також передбачено понад 4 млн грн на підтримку військових підрозділів, які відстоюють цілісність Україні.

  Перед відправленням відбулася демонстрація гуманітарного вантажу  біля Кременчуцького міськвиконкому за участі керівників міста. Фото з офіційного сайту Кременчуцької міської ради. 

 

Залишити відповідь