Кременчук скаржиться на обленерго Президенту

nw_f54c3d4f3abbd31a18ce86ce18983bfb

ПАТ «Полтаваобленерго» має мільйонні борги перед кременчуцькими комунальними підприємствами, натомість карає їх за найменшу прострочену заборгованість, відключаючи від електрики об’єкти, що забезпечують життєдіяльність міста. Не в силі самотужки знайти порозуміння з обленерго міська влада та депутати просить втрутитись у ситуацію керівництво держави. Електролихоманка в Кременчуці почалася з квітня цього року. Обленерго, посилаючись на начебто великі борги комунальних підприємств за спожиту електрику, почало регулярно позбавляти напруги мережі вуличного освітлення, бойлерні, насосні станції водоканалу. Як наслідок, місто поринало в темряву, а мешканці залишались без води.
Водночас на свої борги перед комунальними підприємствами за оренду тепломереж, подачу води тощо «Полтаваобленерго» не зважає, а вони чималенькі. Станом на 25.06.2015 р., за даними мерії, борг обленерго становить аж 15,1 млн грн! Зокрема 8,1 млн грн компанія винна КП «Благоустрій Кременчука» за оренду теплових мереж, та 7 млн грн – за послуги «Кременчукводоканалу».
Заборгованість міста перед «Полтаваобленерго» на сьогодні становить 15,3 млн грн, що на 200 тис. грн перевищує борг компанії. Цей баланс керівництво міста та міські депутати не вважають критичним, а дії обленерго з відключення комунальних об’єктів від електрики називають безпідставними. Водночас знайти компроміс з «Полтаваобленерго», попри неодноразові намагання, не вдається.
Констатуючи, що орган місцевого самоврядування не має впливу на ПАТ «Полтаваобленерго», а соціальна напруга в місті внаслідок радикальних дій компанії зростає, міська рада готує звернення до вищого керівництва держави з проханням врегулювати конфлікт і вплинути на ПАТ «Полтаваобленерго».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто