Кременчук увійшов до Асоціації «Сталі та розумні міста України»

14 червня секретар Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко та міський голова м Олександрії, президент Асоціації «Сталі та розумні міста України»  Степан Цапюк підписали меморандум про участь Кременчука в цьому об’єднанні органів місцевого самоврядування. Підписання відбулося на засіданні правління Асоціації.

 

 

 

 

Мер Олександрії, президент Асоціації «Сталі та розумні міста України»  Степан Цапюк привітав Кременчук в особі секретаря Кремеменчуцької імської ради Юрія Гриценка ( ліворуч) зі вступом до Асоціації.

Основними напрямками діяльності Асоціації «Сталі та розумні міста України» є задоволення потреб органів місцевого самоврядування у сучасній інформації, нових технологіях, інвестиціях, співробітництва; обміну досвідом щодо раціонального використання місцевих бюджетів і ресурсів, соціального захисту населення, надання якісних муніципальних послуг, захисту довкілля, забезпечення сталого розвитку міста тощо.

Як зазначив секретар Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко, об’єднуючись в подібні організації, органи місцевого самоврядування різних адміністративно-територіальних одиниць, спрямовуватимуть спільні зусилля на пошук і залучення інвестиційних коштів, сприятимуть організації співпраці територіальних громад із представниками бізнесу і науки; розвитку  міжнародного співробітництва для запозичення передового досвіду; підготовці проектів до органів державної влади щодо нормативно-правових актів; формуватимуть у тому числі політику органів місцевого самоврядування у сферах енергоефективності та сталого розвитку населених пунктів тощо.

За повідомленням прес-служби Кременчуцького міськвиконкому.

Залишити відповідь