Кременчук увійшов до Асоціації «Сталі та розумні міста України»

14 червня секретар Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко та міський голова м Олександрії, президент Асоціації «Сталі та розумні міста України»  Степан Цапюк підписали меморандум про участь Кременчука в цьому об’єднанні органів місцевого самоврядування. Підписання відбулося на засіданні правління Асоціації.

 

 

 

 

Мер Олександрії, президент Асоціації «Сталі та розумні міста України»  Степан Цапюк привітав Кременчук в особі секретаря Кремеменчуцької імської ради Юрія Гриценка ( ліворуч) зі вступом до Асоціації.

Основними напрямками діяльності Асоціації «Сталі та розумні міста України» є задоволення потреб органів місцевого самоврядування у сучасній інформації, нових технологіях, інвестиціях, співробітництва; обміну досвідом щодо раціонального використання місцевих бюджетів і ресурсів, соціального захисту населення, надання якісних муніципальних послуг, захисту довкілля, забезпечення сталого розвитку міста тощо.

Як зазначив секретар Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко, об’єднуючись в подібні організації, органи місцевого самоврядування різних адміністративно-територіальних одиниць, спрямовуватимуть спільні зусилля на пошук і залучення інвестиційних коштів, сприятимуть організації співпраці територіальних громад із представниками бізнесу і науки; розвитку  міжнародного співробітництва для запозичення передового досвіду; підготовці проектів до органів державної влади щодо нормативно-правових актів; формуватимуть у тому числі політику органів місцевого самоврядування у сферах енергоефективності та сталого розвитку населених пунктів тощо.

За повідомленням прес-служби Кременчуцького міськвиконкому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто