Кременчук відвідала польська делегація

1415109274_sam_4601

4 листопада наше місто відвідала делегація польських військових.Гості передали до Музею історії авіації та космонавтики форму одного з учасників делегації – генерала бригади запасу, директора Музею повітряних сил у польському місті Демблін Рішарда Гача.

Разом із генералом у складі військової делегації до Кременчука завітали полковник Вальдемар Ярушескі та підполковник Аркадіуш Кобеляк (останній зазначив, що знає про цікавість свого прізвища і про те, що співзвучну назву має один із населених пунктів України). Члени делегації зустрілися з керівництвом міста і представниками його культурної сфери, аби домовитися про культурну співпрацю. Зокрема в планах поляків та кременчужан – налагодження тісного зв’язку між музеями Кременчука та Дембліна, а також створення українсько-польської карти Кременчука з визначенням тих місцин, які певним чином пов’язані з Польщею. Адже, як зазначила директор краєзнавчого музею Алла Гайшинська, зв’язок Кременчука з поляками дуже давній. І навела тому приклад: у Кременчуці зберігся ще дореволюційний католицький костел.

У свою чергу, перший віце-мер Кременчука Віктор Калашник розповів іноземним гостям про проблеми країни і міста, а також подякував за гуманітарну допомогу для кременчуцьких військових з міста-побратима Бидгоща, яку наше місто отримало на початку вересня та відправило на схід України.
У рамках візиту до нашого міста гості відвідали Кременчуцький льотний коледж НАУ, ПАТ «АвтоКрАЗ» та Музей історії авіації та космонавтики. В останньому гості передали до архівів закладу форму одного з учасників делегації – генерала Рішарда Гача.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто