Кременчук відзначив День українського добровольця

14 березня в Україні вперше, згідно з указом Президента,  відзначали День українського добровольця. У  Кременчуці на пл. Незалежності цього дня за ініціативи кременчужан – учасників антитерористичної операції на сході країни,  відбулася патріотична виставка, експонати якої  відображали історію визвольної боротьби українців за незалежність в різні роки становлення держави. А ввечері в місті була  проведена факельна хода від меморіалу  «Вічно живим» по просп.  Свободи, вул.  Соборній до пл. Незалежності. І хода, і концерт гурту «Широкий лан», що потім розпочався на площі, були присявчені патріотам України.

 

 

 

 Факельну ходу очолювали учасники з  плакатом «Герої нашого міста».

Участь у відкритті виставки, присвяченої Дню українського добровольця, взяли представники міської влади, члени громадських формувань, які в своїх лавах об’єднують учасників бойових дій, волонтери, службовці військових підрозділів, що дислокуються в нашому місті, учні та студенти навчальних закладів, пересічні кременчужани. В рамках виставки було представлено фотогалереєю портретів героїв минулої та сучасної України, знаних на увесь світ українських діячів, тощо. Тут же, на площі, розгорнулась польова кухня, де кожен бажаючий міг безкоштовно може скуштувати смачну солдатську кашу, приготовлену за рецептами військових кухарів.

Факельна хода стартувала о 17.45 від меморіалу «Вічно живим». В першому ряду учасники несли плакат з написом «Герої нашого міста».  Колона  розтяглася на кілька сот метрів, позаду неї їхали машини автомайдану. В світлі факелів відбувся і концерт патріотичного гурту «Широкий лан» на пл. Нежалежності. Лунали пісні, народжені в зоні АТО. На площі був організований збір коштів на допомогу в лікуванні нашому земляку, важкопораненому військовослужбовцю Володимиру Шеврину. Зараз він перебуває в Дніпропетровській обласній лікарні ім. І. Мечникова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто