Кременчук виховує справжніх боксерів

1434622500_pokulyak

Кременчуцький спортсмен та вихованець КСЄ «Легіон-Спорт», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, Віталій Покуляк привіз до рідного міста бронзу з міжнародного турніру в Румунії.

Із 9 по 14 червня у м. Тульчия (Румунія) відбувся міжнародний турнір з боксу серед молоді, в якому взяла участь й українська молодіжна збірна. У складі збірної боровся та виборов призове місце і кременчуцький спортсмен та вихованець ГО «Легіон-спорт» Віталій Покуляк (вагова категорія +91 кг).
– Віталій успішно провів кілька боїв, але поступився лише в одному дуже сильному супернику з Німеччини, – розповів «КП» тренер Михайло Мельник. – Але виступив наш Віталік гідно, враховуючи, що він вперше бере участь у таких серйозних змаганнях за кордоном. Відзначив його поєдинки і тренер збірної України з боксу Звєрєв.
Віталію Покуляку – 18 років, наступного року він переходить у дорослу групу, а поки готується взяти участь у чемпіонаті Європи з боксу, що пройде у листопаді 2015 р.
– Зараз хлопець набирається досвіду, а згодом замінить на ринзі нашого Дениса Пояцику, – говорить Михайло Мельник.
Зауважимо, що в міжнародному турнірі у Румунії взяли участь збірні 10 країн світу і 78 учасників, але українська збірна була найкращою і посіла 1 місце.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто