Кременчук виховує справжніх боксерів

1434622500_pokulyak

Кременчуцький спортсмен та вихованець КСЄ «Легіон-Спорт», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, Віталій Покуляк привіз до рідного міста бронзу з міжнародного турніру в Румунії.

Із 9 по 14 червня у м. Тульчия (Румунія) відбувся міжнародний турнір з боксу серед молоді, в якому взяла участь й українська молодіжна збірна. У складі збірної боровся та виборов призове місце і кременчуцький спортсмен та вихованець ГО «Легіон-спорт» Віталій Покуляк (вагова категорія +91 кг).
– Віталій успішно провів кілька боїв, але поступився лише в одному дуже сильному супернику з Німеччини, – розповів «КП» тренер Михайло Мельник. – Але виступив наш Віталік гідно, враховуючи, що він вперше бере участь у таких серйозних змаганнях за кордоном. Відзначив його поєдинки і тренер збірної України з боксу Звєрєв.
Віталію Покуляку – 18 років, наступного року він переходить у дорослу групу, а поки готується взяти участь у чемпіонаті Європи з боксу, що пройде у листопаді 2015 р.
– Зараз хлопець набирається досвіду, а згодом замінить на ринзі нашого Дениса Пояцику, – говорить Михайло Мельник.
Зауважимо, що в міжнародному турнірі у Румунії взяли участь збірні 10 країн світу і 78 учасників, але українська збірна була найкращою і посіла 1 місце.

Залишити відповідь