Кременчук вшанував пам’ять воїнів, загиблих під Іловайськом

29 серпня в парку «Ювілейний» біля пам’ятного знаку на честь захисників Незалежності України відбувся меморіальний захід із нагоди 3-ї річниці Іловайської трагедії. Керівники міста на чолі з мером Віталієм Малецьким та секретарем Кременчуцької міської ради Юрієм Гриценком, депутати міськради, учасники АТО, представники трудових колективів міста, громадських організацій, політичних сил, а також пересічні кременчужани вшанували пам’ять всіх загиблих наприкінці серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла.

 

 

 

Пам’ять загиблих воїнів вшанували хвилиною мовчання і військовими залпами

  • Пам’ять про воїнів, які полягли в боях за вільну, незалежну Україну, житиме в наших серцях вічно. Дякуємо усім героям АТО за те, що за покликом серця пішли на передову і мужньо захищають наш з вами спокій, – підкреслив у своєму виступі міський голова Віталій Малецький.

До пристуніх на заході також звернулися учасники Іловайської трагедії та бойових дій Олег Штефан і Олександр Кравченко, в.о голова громадської організації «Об’єднання учасників та  ветеранів АТО Кременчука» Віктор Махоркін.

Усіх загиблих вшанували хвилиною мовчання. На їх честь пролунали залпи військового салюту, а службовці військової частини А – 1546 під командуванням свого командира полковника Олександра Келембета пройшли урочистим маршем.

Міський голова Віталій Малецький та секретар Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко покладають квіти пам’яті  до  меморіального знаку «Героям АТО».

За матеріалами kremen.gov.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.