Кременчук знову не почув, як лунає Гонг Миру, що обійшовся місту в 1 млн грн. Удари в Гонг були символічними, щоб не пошкодити дорогу тарілку.

21 вересня в Кременчуці, в парку Миру, відбулися урочистості, присвячені  Міжнародному  дню  Миру. Ці урочистості стали традиційними відтоді, як Кременчук отримав у подарунок від Індонезії металеву тарілку з намальованими прапорами всіх країн світу під назвою Гонг Миру. Завдяки активності тодішнього голови Автозаводської районної ради Володимира Коваленка, якому вдалося «вибити» з бюджету аж 1 млн грн на антураж для індонезійського подарунка, в парку Миру з’явилася споруда з куполом та трибуною для батьків міста і почесних гостей.

Отже, 21 вересня з трибуни біля Гонгу Миру  на народ, що зібрався, споглядали міський голова Віталій Малецький, Надзвичайний та Повноважний Посол  Республіки Індонезія в Україні Пан  Юдді Кріснанді, радник Посольства Республіки Індонезія в Україні Пан Гатот А. Джемірін, представник Посольства Республіки Індонезія в Україні Пан Прабово Хімаван та інші.

 

На тему війни, миру й дружби між народами, зокрема. Українським та індонезійським, мер Віталій Малецький, а також Надзвичайний та Повноважний Посол  Республіки Індонезія в Україні Пан  Юдді Кріснанді. Танцювали художні колективи Кременчука. Насамкінець у Гонг вдарили, але символічно, не торкаючись таріки, котра, вочевидь, для цього не призначена, бо дуже хисткий має вигляд.

Залишити відповідь