Кременчук знову не почув, як лунає Гонг Миру, що обійшовся місту в 1 млн грн. Удари в Гонг були символічними, щоб не пошкодити дорогу тарілку.

21 вересня в Кременчуці, в парку Миру, відбулися урочистості, присвячені  Міжнародному  дню  Миру. Ці урочистості стали традиційними відтоді, як Кременчук отримав у подарунок від Індонезії металеву тарілку з намальованими прапорами всіх країн світу під назвою Гонг Миру. Завдяки активності тодішнього голови Автозаводської районної ради Володимира Коваленка, якому вдалося «вибити» з бюджету аж 1 млн грн на антураж для індонезійського подарунка, в парку Миру з’явилася споруда з куполом та трибуною для батьків міста і почесних гостей.

Отже, 21 вересня з трибуни біля Гонгу Миру  на народ, що зібрався, споглядали міський голова Віталій Малецький, Надзвичайний та Повноважний Посол  Республіки Індонезія в Україні Пан  Юдді Кріснанді, радник Посольства Республіки Індонезія в Україні Пан Гатот А. Джемірін, представник Посольства Республіки Індонезія в Україні Пан Прабово Хімаван та інші.

 

На тему війни, миру й дружби між народами, зокрема. Українським та індонезійським, мер Віталій Малецький, а також Надзвичайний та Повноважний Посол  Республіки Індонезія в Україні Пан  Юдді Кріснанді. Танцювали художні колективи Кременчука. Насамкінець у Гонг вдарили, але символічно, не торкаючись таріки, котра, вочевидь, для цього не призначена, бо дуже хисткий має вигляд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.