“Кременчукгаз” повинен встановити індивідуальні лічильники за свій рахунок

Після звернення депутатів Кременчуцької міської ради до НКРЕКП за роз*ясненнями позиції «Кременчукгазу» в питанні встановлення побудинкових лічильників і отриммання відповіді про пасивні дії “Кременчукгазу” щодо участі у інвестиційній програмі по встановленню індивідуальних лічильників («Кременчукгаз» перекладає відповідальність за свої прорахунки на плечі мешканців) Компанія «Кременчукгаз» таки звернулась до НКРЕКП  з пропозицією про внесення змін до програми встановлення індивідуальних газових лічильників кременчужанам.

ustanovka-chetchika-gaza

На розгляд до НКРЕКП компанія “Кременчукгаз” направила пропозиції (ЛИСТ № 04/3151) на включення до інвестиційної програми на 2017-2018 роки встановлення 13000 індивідуальних лічильників (3000 у 2017 році і 10000 у 2018 році)

Керівництво “Кременчукгазу” повідомляє, що на сьогоднішній день відповіді на свою пропозицію не отримало і запропоновані зміни не затверджені. Тобто, в інвестиційній програмі, яка діє на 2016 рік закладені кошти виключно на побудинкові лічильники, але програма не виконується. Більшість споживачів газу в багатоквартирних будинках не хочуть “уравниловки” за принципом “прописаний один, а живуть утрьох-вп*ятьох”, або “прожив усе літо на дачі, а за газ платиш як зазвичай”. Тому, як кажуть, “радіти рано” і висновки про те, хто виграв у “газовій війні” в Кременчуці, можна буде робити тільки після отримання “Кременчукгазом” відповіді НКРЕКП.  про затвердження або незатвердження змін до інвестиційної програми.

Таким чином “Кременчукгаз”, завдяки наполегливим діям окремих депутатів, показав свої наміри все-таки  піти назустріч кременчужанам і не ламати ситуацію з протестними настроями щодо прибудинкових лічильників, “через коліно”. Хоча, з боку “Кременчукгазу”, після подій навколо загальнобудинкових лічильників і незрозумілої наполегливості при намаганні їх встановити без узгодження з мешканцями, вся історія з поданням пропозицій по індивідуальним лічильникам може виявитися “звичайним блефом”, все може закінчитися як у фільмі “Діамантова рука” – “Не виноватая Я!!!”

Але, є впевненість, що з кременчужанами пісня “Ми хотіли, пропонували, просили, але нас не послухали і грошей не надали” не пройде…

Будемо сподіватись, що зміни таки затвердять, бо вже майже по всій Україні громадяни звертаються до судів з позовами про неправомірні дії окремих газових компаній про збільшення норми споживання газу для споживачів без лічильників до 9,8 метра кубічних.

Крім того, депутати фракцій “Рідного міста” та РПЛ, які є співрозробниками Проекту рішення про встановлення індивідуальних лічильників кременчужанам з інвалідністю 1-ї групи за рахунок міського бюджету (883 мешканці), мають намір оголосити на найближчий сесії міськради пропозицію про проведення, в разі необхідності, тристороніх переговорів за участі “Кременчукгазу”, НКРЕКП і міської влади для затвердження змін до інвестиційної програми.

І найголовніше, якщо врешті решт, у “Кременчукгазу” все вийде, то міській владі і депутатам необхідно буде відстояти своє право голосу на зважений розподіл лічильників з огляду на те, що кількість споживачів без лічильників перевищує заплановані в інвестиційній програмі 13000 приладів обліку газу в чотири рази, а кількість пільговиків в шість разів.

 

 

Залишити відповідь