“Кременчукгаз” повинен встановити індивідуальні лічильники за свій рахунок

Після звернення депутатів Кременчуцької міської ради до НКРЕКП за роз*ясненнями позиції «Кременчукгазу» в питанні встановлення побудинкових лічильників і отриммання відповіді про пасивні дії “Кременчукгазу” щодо участі у інвестиційній програмі по встановленню індивідуальних лічильників («Кременчукгаз» перекладає відповідальність за свої прорахунки на плечі мешканців) Компанія «Кременчукгаз» таки звернулась до НКРЕКП  з пропозицією про внесення змін до програми встановлення індивідуальних газових лічильників кременчужанам.

ustanovka-chetchika-gaza

На розгляд до НКРЕКП компанія “Кременчукгаз” направила пропозиції (ЛИСТ № 04/3151) на включення до інвестиційної програми на 2017-2018 роки встановлення 13000 індивідуальних лічильників (3000 у 2017 році і 10000 у 2018 році)

Керівництво “Кременчукгазу” повідомляє, що на сьогоднішній день відповіді на свою пропозицію не отримало і запропоновані зміни не затверджені. Тобто, в інвестиційній програмі, яка діє на 2016 рік закладені кошти виключно на побудинкові лічильники, але програма не виконується. Більшість споживачів газу в багатоквартирних будинках не хочуть “уравниловки” за принципом “прописаний один, а живуть утрьох-вп*ятьох”, або “прожив усе літо на дачі, а за газ платиш як зазвичай”. Тому, як кажуть, “радіти рано” і висновки про те, хто виграв у “газовій війні” в Кременчуці, можна буде робити тільки після отримання “Кременчукгазом” відповіді НКРЕКП.  про затвердження або незатвердження змін до інвестиційної програми.

Таким чином “Кременчукгаз”, завдяки наполегливим діям окремих депутатів, показав свої наміри все-таки  піти назустріч кременчужанам і не ламати ситуацію з протестними настроями щодо прибудинкових лічильників, “через коліно”. Хоча, з боку “Кременчукгазу”, після подій навколо загальнобудинкових лічильників і незрозумілої наполегливості при намаганні їх встановити без узгодження з мешканцями, вся історія з поданням пропозицій по індивідуальним лічильникам може виявитися “звичайним блефом”, все може закінчитися як у фільмі “Діамантова рука” – “Не виноватая Я!!!”

Але, є впевненість, що з кременчужанами пісня “Ми хотіли, пропонували, просили, але нас не послухали і грошей не надали” не пройде…

Будемо сподіватись, що зміни таки затвердять, бо вже майже по всій Україні громадяни звертаються до судів з позовами про неправомірні дії окремих газових компаній про збільшення норми споживання газу для споживачів без лічильників до 9,8 метра кубічних.

Крім того, депутати фракцій “Рідного міста” та РПЛ, які є співрозробниками Проекту рішення про встановлення індивідуальних лічильників кременчужанам з інвалідністю 1-ї групи за рахунок міського бюджету (883 мешканці), мають намір оголосити на найближчий сесії міськради пропозицію про проведення, в разі необхідності, тристороніх переговорів за участі “Кременчукгазу”, НКРЕКП і міської влади для затвердження змін до інвестиційної програми.

І найголовніше, якщо врешті решт, у “Кременчукгазу” все вийде, то міській владі і депутатам необхідно буде відстояти своє право голосу на зважений розподіл лічильників з огляду на те, що кількість споживачів без лічильників перевищує заплановані в інвестиційній програмі 13000 приладів обліку газу в чотири рази, а кількість пільговиків в шість разів.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто