«Кременчукгаз» прийняв естафету Року Польщі в Кременчуці

1430981197_dsc01704

Символічну естафету Року Польщі, урочисто відкрито в Кременчуці у березні цього року, наразі прийняв трудовий колектив ПАТ «Кременчукгаз». Подія відбулась 5 травня у Кременчуцькій гімназії №5 за участі чимало кількості почесних гостей. Зокрема, на урочистий захід до гімназії № 5 завітали Почесний громадянин міста, голова Правління Центру польської культури, мови та економічних зв’язків Володимир Коваленко, Почесний президент АСМБР, директор КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» Кременчуцької міської ради Андрій Мельник, директор Кременчуцького професійного ліцею імені А.С. Макаренка, Іван Максак, директор загальноосвітньої школи №12, Сергій Івановський, Президент Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку Тетяна Мельник, представники громади міста Кременчук, що мають польське коріння та багато інших.
Розпочала захід директор Кременчуцької гімназії №5 Ілона Бобер, яка тривалий час опікується розвитком відносин між Україною та Польщею. В стінах гімназії вже двічі, протягом декількох років, відбувалось урочисте відкриття Року Польщі. цього разу естафету Року Польщі було передано головному інженеру ПАТ «Кременчукгаз» Болеславу Грабовському.
Голова Правління Центру польської культури, мови та економічних зв’язків Володимир Коваленко виконав почесну місію – вручив Карту поляка учениці 5-го класу ліцею № 4 Марії Занько.
Почесний президент АСМБР, директор КП « «Кременчук Інвест» Андрій Мельник у своєму привітанні коротко розповів учасникам зустрічі про історію та сучасний стан відносин між містом Кременчук та польськими партнерами, окремо зупинився на співпраці між містами-побратимами Кременчук та Бидгощ.
Яскраві враження залишились у учасників заходу від виступів ансамблю польської пісні і танцю «Яскулечки» та виступів тріо «Мелодія» гімназії №5, ансамблю барабанщиць та театру мод Кременчуцького професійного ліцею імені А.С. Макаренка, від щирого серця пролунали українські пісні у виконанні лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів Лариси Баглаєнко та інших виконавців.
Нагадаємо, що ініціатором та організатором заходів Року Польщі в Кременчуці виступає Центр польської культури, мови та економічних зв’язків, створений за ініціативи Асоціації сприяння міжанродному бізнесу та розвитку, КП «Кременчук Інвест» та Економічного університету в Бидгощі.
За матеріалами КП «Кременчук Інвест».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто