Кременчукгаз проти мешканців міста. Протистояння перейшло до судів.

Сьогодні вранці у Автозаводському райсуді розглядались три судові позови від мешканців Кременчука до ПАТ “Кременчукгаз” про визнання неправомірним застосування норми споживання газу у 9,8 метри кубічних замість існуючих 4,4 кубічних метри для мешканців, які проживають в багатоповерхових будинках, що відмовились від встановлення в них загальнобудинкових лічильників.

w_29937_2

Також позивачі вимагають встановлення індивідуальних лічильників в квартирах мешканців багатоповерхових будинків, згідно закону і прийнятої Урядом програми, яка діє до 2018 року.

В залі суду були присутні позивачі, громадські діячі, представники місцевих ЗМІ і депутати міської ради від різних політичних партій – Тетяна Сідерка, Дмитро Кавунник, Оксана Піддубна та Валентина Гордєєва.

На першому судовому засіданні сторони обмінялися взаємними претензіями і надали документальні підтвердження. Наступне судове засідання призначене на 20 грудня 2016 року.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто