Кременчуькі керуючі компані вдвічі підвищують тариф на послуги з утримання будинків  та прибудинкових територій

Керуючі компанії «Житлорембудсервіс» та «Місто для людей» ( колишній «Добробит») вимагають від мерії підвищення тарифів  на утримання будинків та прибудинкових територій – ексвитрат.

Варто зазначати, що з такою ініціативою управителі виступають вже не вперше. Однак, якщо раніше міська влада в особі мера  Віталія Малецького категорично не погоджувалась йти на поступки керуючим компаніям, то тепер ситуація кардинально змінилася.

Біля під’їздів будинків та офіційному сайті мерії зявилася інформація щодо нових розрахунків на послуги керуючих компаній. Оголошено, що управителі приймають зауваження та пропозиції щодо запропонованих ними нових тарифів на ексвитрати в письмовому вигляді до 10 квітня 2017 року за місцезнаходженням товариств:

ТОВ «Місто для людей Кременчук» м. Кременчук, вул. Велика набережна, 17.

Контактний телефон (098)4299321

ТОВ «Житлорембудсервіс» м. Кременчук, вул. Небесної Сотні, 32.

Контактний телефон 74-04-42

 

Як вказав директор ТОВ “Житлорембудсервіс” Олександр Бондаренко, нинішній тариф у 1,5-2 грн за 1 кв м має бути збільшений до 3-4 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто