Кременчуцькі депутати затвердять нову Програму боротьби з порушеннями у сфері природоохоронного законодавства

На черговій сесії міської ради, яка відбудеться 23 квітня, депутати розглянуть нову Програму боротьби з порушеннями у сфері природоохоронного законодавства і земельних відносин на водосховищах річки Дніпро, її притоках та на прибережних захисних смугах, а також на підприємствах, які здійснюють скиди в ці водні об’єкти на 2013- 2017 роки. Фінансується програми передбачається з Фонду охорони навколишнього природного середовища міського бюджету. Всього протягом 5 років на її реалізацію планується виділити 660 тис. грн., з них у 2013 році – 355 тис. грн.
В Програмі йдеться про те, що на території Кременчуцького та Дніпропетровського водосховищ в межах Полтавської області розташовані 6-ть ландшафтних заказників та парків, і Національний природний парк «Нижньосульський». В той же час водна міліція Дніпровського басейну в Полтавській області не має власних плавзасобів.
У 2013 році в Програмі закладені видатки на придбання для водної міліції катеру «ЮМС бот-520» за 125 тис. грн., двигуна «Сузукі 140» – за 115 тис. грн., автотрейлера – за 16 тис. грн., обладнання – на 14 тис. грн., паливно-мастильних матеріалів – на 50 тис. грн., та автозапчастин і інші видатки – на 35 тис. грн.

Залишити відповідь