Кременчуцькі товаровиробники готові долучитися до конкурсу «Полтавська марка»

На Полтавщині проведуть конкурс якості продукції виробників регіону «Полтавська марка». Про це повідомили в прес-службі Кременчуцької міськради. Як зазначила начальник управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики виконкому Кременчуцької міської ради Людмила Жорняк, триватиме він упродовж серпня-вересня поточного року, зокрема, перший етап конкурсу відбудеться в останній день літа, а другий — у перший день осені.
Метою конкурсу «Полтавська марка» є об’єднання зусиль, спрямованих на поліпшення якості продукції товаровиробників Полтавської області, стимулювання підприємств, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію у плані досягнення ними успіхів в освоєнні ринку. Людмила Жорняк відмітила, що учасниками конкурсу «Полтавська марка» можуть бути як юридичні особи всіх форм власності, так і фізичні особи-підприємці. У рамках конкурсу визначатиметься краща продукція обласних виробників за наступними номінаціями: продовольчі товари; промислові товари для населення; товари виробнично-технічного призначення; вироби народних художніх промислів.
Фінансуватиметься конкурс за рахунок реєстраційних внесків учасників, а також інших джерел, що не заборонені законом. Зокрема, відповідно до умов конкурсу реєстраційний внесок одного найменування продукції становитиме:
30% від мінімальної заробітної плати — для учасників, які вперше представлятимуть свою продукцію;
25% від мінімальної заробітної плати — для учасників, які були у попередні роки були визнані переможцями «Полтавської марки».

Залишити відповідь