Кременчуцький льотний коледж підготував 20 пілотів для Демократичної Республіки Конго

Вчора, 23 травня, у Кременчуцькому льотному коледжі НАУ пройшли урочистості з нагоди завершення підготовки та вручення міжнародних льотних сертифікатів 20-ти пілотам з Демократичної Республіки Конго.
В ході привітання випускників начальник коледжу Володимир Головенський відмітив, що це перша група пілотів, яку навчальний заклад підготував для Демократичної Республіки Конго, хоча раніше тут готували пілотів для інших африканських країн. Завдання, поставлене в контракті, виконано на «відмінно», адже протягом 14 місяців з майбутніми пілотами було проведено 1000 годин теоретичної підготовки, 200 годин занять на льотних тренажерах, а загальний час льотної практики склав 2700 годин.
Навчали конголезців літати на вертольотах Мі-8 як цивільних пілотів. Виявляється, що це перші пілоти, яких підготовила собі Демократична Республіка Конго за останні 25 років, і ця подія стала дійсно історичною для цієї країни. Начальник штабу Військово-повітряних сил Демократичної Республіки Конго, який прилетів на урочистості, подякував колектив льотного коледжу за гарну підготовку та заявив, що його країна наступного разу замовить навчання не тільки групи пілотів, а й групи авіатехніків.

Залишити відповідь