Кременчуцька міська рада затвердила бюджет Кременчука на 2017 рік

 

На початку 20 години 22 грудня депутати Кременчуцької міської ради ухвалили міський кошторис на наступний рік. Чи не вперше за всю історію міськради рішення прийняли досить швидко, без обговорень. На думку голови постійної депутатської комісії з питань бюджету Олександра Плескуна (фракція партії «Рідне місто») це свідчить про плідну роботу депутатів з підготовки до сесії. Сам бюджет Олександр Плескун вважає виваженим і соціально-спрямованим.  

  Голова бюджетної комісії Олександр Плескун вважає, що бюджет міста на 2017 р. виважений і збалансований.

1 млрд 300 тис. грн  становить бюджет Кременчука на наступний рік. Ухвалили кошторис швидко, без виступів і обговорень. Але не обійшлося без критичних зауважень. Депутат Оксана Піддубна звинуватила міського голову й колег-депутатів у зайвій поспішності, адже йдеться не про копійки, а про суму у понад мільярд гривень.  На цей закид відповів голова постійної депутатської комісії з питань бюджету Олександр Плескун ( фракція партії «Рідне місто»):

«Якщо ми починаємо  тут, у сесійній залі, обговорювати якісь питання, з’ясовувати якісь цифри чи обставини, то це свідчить, що ми не розбиралися в цьому питанні або не хотіли цього робити. Я хочу сказати, що якраз проект бюджету на наступний рік дуже виважений. Упродовж місяця ми обговорювали цей проект зі службами міськвиконкому. Наша комісія збиралася з цього питання кілька разів, ми заслухали керівників усіх комунальних підприємств, ми вимагали від них показників роботи по цьому року,  фінансові плани на наступний рік. І будемо розглядати виконання цих планів на комісії за підсумками 1-го кварталу 2017 р. На мій погляд, бюджет збалансований, він соціально-спрямований, він врахував прохання і запити всіх служб і депутатів», – наголосив Олександр Плескун.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто