Кременчуцька міська рада змінила цільове призначення землі колишнього дитсадка № 71. Тепер тут збудують кілька житлових будинків.

1 червня депутати Кременчуцької міської ради зібралися на позачергове засідання, щоб ухвалити рішення про цільового призначення ділянки землі колишнього дитячого саду №71 площею 9,3 тис. кв м, що на вул. Нагорной, 1. Цю землю віддають під житлову забудову. Відповідний проект рішення готували на сесію міськради 11 травня, але тоді він не набрав достатньої кількості голосів для затвердження. Тож депутатів зібрали повторно.

 

 

Дитячий садок № 71 колись належав заводу дорожніх машин, після закриття закладу тут працював приватний ліцей “Надія України”. Останній власник – ТОВ “Крюківбудтехмонтаж” – має намір побудувати на цій території групу житлових будинків.

Міський голова Віталій Малецкий скликав позачергову сесію,  посилаючись на право, передбачене Законом “Про місцеве самоврядування” і регламентом сесії Кременчуцької міськради.    За словами мера, проект рішення відповідає законодавству,  міськрада повинна його розгляднути, щоб не порушувати закон. Згідно з Земельним кодексом, депутати мають розглянути звернення забудовника впродовж 12 днів.

Про зміну цільового призначення землі клопотала фірма-забудовник – ТОВ “Крюківбудтехмонтаж”, яка раніше придбала купила будівлі колишнього дитсаду і уклала договір оренди землі з Кременчуцькою міськрадою.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто