Кременчуцька жінка-психолог отримала «Орден княгині Ольги» ІІІ ступеня

Тетяна Ватульова, кременчужанка, психолог відділення головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області нагороджена орденом княгині Ольги III ступеня. Напередодні 8 Березня нагороду їй вручив Президент України Петро Порошенко.
Нагороди з нагоди Міжнародного жіночого дня вручали жінкам, зокрема волонтерам, медикам, рятувальникам, правоохоронцям, які захищають свободу та боронять незалежність України, повідомляє прес-служба Адміністрації президента. Так, згідно з указом Президента України, «Орденом княгині Ольги» III ступеня нагороджена психолог відділення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області, майор служби цивільного захисту кременчужанка Тетяна Ватульова.
Варто зазначити, що з усієї України нагороди від голови держави отримали лише три психологи з Полтавщини, Харкова та Донецька.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто