Кременчуцьке СБУ нагадало про заборону відозйомки з квадрокоптерів цілої низки об’єктів у місті

Квадрокоптери в Кременчуці літають без обмежень. Саме це непокоїть керівників промислових підприємств та окремих критичних  обєктів, а також командування військового гарнізону. В міліції почастішали скарги на використання безпілотних літаючих апаратів поблизу цих обєктів.

Отже, з цього приводу СБУ провело в Кременчуцькій мерії спеціальну нараду, на якій, зокрема,  підприємців і  пересічних любителів  аерофотовідеозйомок ознайомили з законодавчою базою, що регламентує правила використання безпілотних літальних апаратів.

Зазначалось, що, згідно з  Повітряним кодексом України, на безпілотники поширюються всі вимоги,  які висуваються до використання повітряних суден.

Серед них – заборона проводити аеровідеозйомки  територій режимних об’єктів МВС, ЗСУ, МНС, промислових підприємств, мостів, а також інших об’єктів критичної інфрастуктури. В разі виявлення такого літального пристрою, він може бути знищений без попередження.

Військові також наголошують: якщо аерозйомка проводиться поблизу військової частини, то відповідно до затверджених інструкцій, безпілотний літальний апарат не повинен захоплювати ділянку навколо неї на відстані до 50-100 метрів.

Щодо організації аерозйомок промислових потужностей, то це питання має бути заздалегідь узгоджене з керівництвом промислового підприємства з оформленням дозволу на провадження такої діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто