Кременчуцькі “Боги війни” святкують професійне свято…

3 листопада в Україні відзначають День ракетних війск та артилерії і у військовій частині А15-46 відбулись заходи з привітання військових артилеристів нашого рідного міста. Військових 107-го артилерийського полку привітали представники міської влади, громадські активісти, волонтери та вище керівництво ЗСУ.

grad_uragan_smerch_splav

Роботу наших кременчуцьких ракетників знають всі військові на сході України, не один раз бійці 107-го артилерийського полку виконували бойові завдання і робили свій вагомий внесок для перемоги нашої країни у війні на сході.

Звичайно, ми не можемо розкривати військової таємниці і називати прізвища особового складу військової частини і бійців, які були відзначені державними нагородами за військові операції, але ми впевнені в тому, що наші захисники збережуть мирне небо над нашим рідним містом і Україною.

1478190329_artileristy_13

Від імені ГО “Бойове брацтво”, учасниками якого, до речі, є багато ветеранів збройних сил  саме зі 107-го артелерійського полку, ГО “Рідне місто” вітаємо наших “Богів війни” з професійним святом і бажаємо, насамперед, мирного неба і спокою в мирний час.

До привітань приєднується депутатська фракція “Рідне місто” і особисто Юрій Гриценко, який багато років відслужив саме у військовій частині А15-46,  107-у артилерійському полку.

a_113f86c1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто