Кременчуцькі “Боги війни” святкують професійне свято…

3 листопада в Україні відзначають День ракетних війск та артилерії і у військовій частині А15-46 відбулись заходи з привітання військових артилеристів нашого рідного міста. Військових 107-го артилерийського полку привітали представники міської влади, громадські активісти, волонтери та вище керівництво ЗСУ.

grad_uragan_smerch_splav

Роботу наших кременчуцьких ракетників знають всі військові на сході України, не один раз бійці 107-го артилерийського полку виконували бойові завдання і робили свій вагомий внесок для перемоги нашої країни у війні на сході.

Звичайно, ми не можемо розкривати військової таємниці і називати прізвища особового складу військової частини і бійців, які були відзначені державними нагородами за військові операції, але ми впевнені в тому, що наші захисники збережуть мирне небо над нашим рідним містом і Україною.

1478190329_artileristy_13

Від імені ГО “Бойове брацтво”, учасниками якого, до речі, є багато ветеранів збройних сил  саме зі 107-го артелерійського полку, ГО “Рідне місто” вітаємо наших “Богів війни” з професійним святом і бажаємо, насамперед, мирного неба і спокою в мирний час.

До привітань приєднується депутатська фракція “Рідне місто” і особисто Юрій Гриценко, який багато років відслужив саме у військовій частині А15-46,  107-у артилерійському полку.

a_113f86c1

Залишити відповідь