Кременчуцькі депутати дали старт реконструкції стадіону «Кредмаш». Наразі йдеться лише про проект.

Дозвіл на виділення коштів із міського бюджету на проведення проектних робіт із реконструкції стадіону «Кредмаш» було надано депутатами Кременчуцької міської ради на сесії 2 березня. У комунальну власність цей стадіон був прийнятий ще 5 років тому. Нарешті дійшла черга довести його до ладу. Хоча розробка проекту ще означає саму реконструкцію.
Як повідомляє офіційний сайт Кременчуцької міської ради,  футбольне поле стадіону планується виконати з трав’яним покриттям за всіма стандартами. На стадіоні будуть встановлені дві трибуни з роздільними пластиковими сидіннями для понад 5 тис. глядачів, облаштовано волейбольний та баскетбольний майданчики, сектори для легкоатлетичних змагань.
Роботи з реконструкції стадіону «Кредмаш» планують провести в  два етапи. Зокрема,  в першу чергу планують облаштувати футбольне поле з однією трибуною, бігові доріжки та легкоатлетичні майданчики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто