Кременчуцькі інваліди-візковики отримали сходолази

До логічного завершення дійшла програма по закупівлі двох сходолазів для Територіальних центрів обслуговування населення Автозаводського та Крюківського районів.

Автором цієї програми є депутат фракції “Рідне місто” Володимир Шибашов.

volodimir-shibashov

На придбання двох сходолазів з місцевого бюджету було виділено 348 000 гривень. Було вирішено прибати два сходолази з різним навантаженням  (130 та 150 кг), щоб забезпечити потреби всіх місцевих інвалідів-візковиків. Через процедуру “Прозоро” був проведений тендер на закупівлю, що дозволило зекономити більше 60 тисяч бюджетних коштів.

Передбачається, що сходолази будуть використовуватись для потреб інвалідів-візковиків. Департамент соціального  захисту населення, депутатська комісія та місцеві інвалідні організації розробляють перелік заходів, для яких будуть використовуватись сходолази. 6757373

Перш за все це відвідування лікувальних установ, отримання процедур в центрах реабілітації, колективні заходи та інше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто