Кременчуцькі спорnсмени отримали почесні знаки «За заслуги перед містом» та Подяками міського голови

7 вересня у великій залі Кременчуцького мськвиконкому перед початком сесії Кременчуцької міської ради вітали видатних спортсменів Кременчука.

Міський голова Віталій Малецький вручив почесні знаки «За заслуги перед містом»  Заслуженому майстру спорту України, чемпіону Європи з боксу 2017 р., Віктору Вихристу та майстру спорту України міжнародного класу, чемпіонці Європи з легкої атлетики 2017 р. Ользі Ляховій.

Також за високий професіоналізм, підготовку чемпіонки та дворазової срібної призерки чемпіонату світу з легкої атлетики 2017 р. Кобзар Наталії та примноження спортивної слави міста провідному фахівцю Кременчуцької філії Полтавського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Валерію Лекумовичу було вручено Подяку міського голови.

Подякою було відзначено й Олександра Ляхового   – особистого  тренера чемпіона Європи з боксу 2017 року та примноження спортивної слави міста Віктора Вихриста, тренера – викладача Кременчуцької спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з боксу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.