Кременчуцькі старшокласники підтримують євроінтеграцію України

Изображение 107

У рамках проекту «Школа молодого політика», що реалізується ГО «Рідне місто», лідер громадської організації, голова фракції партії «Рідне місто» у Кременчуцькій міській раді Юрій Гриценко провів відкритий урок для одинадцятикласників школи № 1. Темою уроку стала євроінтеграція України.

Відкриті уроки в школах, лекції для студентів на тему місцевого самоврядування, європейської та української політики депутат та громадський лідер проводить не вперше. Юрія Гриценка охоче запрошують до місцевих вузів та шкіл, адже він має чималий практичний досвід у питаннях, про які розповідає молоді. А крім того, Юрій Гриценко – ще й чудовий лектор, зустрічі з ними завжди цікаві і різнопланові.

Так, на відкритому інтерактивному уроці в школі № 1 депутат розповідав учням про досвід розвитку європейських країн, перспективи Асоціації з ЄС, європейську політику та проблеми, які заважають сьогодні Україні впевнено рухатись європейським шляхом.

– Гідність людини – основний пріоритет у країнах Євросоюзу. Людина та її воля – на першому місці. В Європі створюють всі умови, щоб людина могла обирати свій напрямок розвитку і рухатись до поставленої мети. Там для всіх рівні умови в здобутті освіти, професійному навчанні. Але людина сама має цього захотіти. Бо ніхто не прийде і не зробить за неї вибір. Якщо ви хочете чогось досягти – треба вчитися, читати, прагнути кращого життя, мріяти і працювати, – говорить Юрій Гриценко.

Учні з інтересом слухали про закони та цінності європейських країн. А коли депутат запитав їхню думку: «Чи  потрібно Україні йти до Європи?», учні підтвердили, що прагнуть великих змін для своєї країни і хочуть жити в цивілізованій розвинутій державі.

Изображение 088Изображение 006

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто