Кременчуцькі студенти отримали сертифікати в рамках проекту «Дебати – мистецтво заради демократичних змін».

Учасники тренінгів отримали сертифікати в рамках проекту «Дебати – мистецтво заради демократичних змін».19 грудня 2015 року громадська організація «Рідне місто», спільно з  директором Благодійного фонду «Фонду громади Омельника» Богданом Алещенко, активним членом ГО «Рідне місто» провели фінальні дебати серед студентів   м.Кременчука в рамках проекту  «Дебати – мистецтво заради демократичних змін». Учасники заходу отримали можливість на практиці застосовувати нові знання, вміння та навички, здобуті на попередніх тренінгах, щодо участі у дебатах.             

     В урочистій атмосфері учасники проекту отримали сертифікати про закінчення тренінгів про дебати від секретаря Кременчуцької міської ради  Юрія Гриценка, донедавна – керівника громадської організації «Рідне місто». Посадовець  привітав учасників із закінченням навчального проекту і наголосив на можливостях для розвитку молоді, які надає міська рада. Учасники дізналися про конкурс проектів для громадських молодіжних організацій, який проводить міська рада міста.    

   Слід зазначити, що фінальні дебати були проведені в рамках проекту  «Дебати – мистецтво заради демократичних змін», метою якого є підготовка молоді, яка буде готова діяти заради розвитку демократичних цінностей у місті Кременчуці.

   Проект реалізовувався в рамках програми підтримки місцевих ініціатив проекту «AlternEd. Альтернативна освіта для ініціатив соціальних змін на місцевому рівні» громадської організації  Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб»  за підтримки Європейського фонду за демократію.

   Завдяки проекту 23 молодих лідерів з м. Кременчука пройшли навчання з методів ведення дебатів і підвищили свою обізнаність в сфері активної життєвої позиції, толерантності і ключових соціально-політичних питань.

   Сподіваємось, що реалізація проекту допоможе об’єднати молодь навколо питань  подальшого розвитку міста Кременчука, базуючись на цінностях демократії та громадянського суспільства.

Голова БФ «Фонду громади Омельника» Богдан АлещенкоМолодь дебатує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто