Кременчуцькі ветерани відзначили 30-річний ювілей своєї організації

Кременчуцька міська рада ветеранів відзначила свій 30-ти річний ювілей. З цієї нагоди в ПК «Кредмаш» відбулися урочистості. Ветаранів вітали міська влада в особі секретаря Кременчуцької міської ради Юрія Гриценка та нинішні захисни Вітчизни в особі  командира 107-го Кременчуцького реактивного артилерійського полку в\ч 3059 Олександра Келембета.

Першим з вітальними словами до присутніх у залі членів організації звернувся  голова Міської ради ветеранів Віталій Сельцов. Він згадав всіх, хто стояв у витоків створення організації, керував нею і працював у ній у різні роки, відзначив велику важливість діяльності Кременчуцької міської ради ветеранів у напрямку підтримки і соціального захисту ветеранів війни і Збройних Сил, патріотичного виховання молоді. Віталіій Сельцов подякував владі за вагому підтримку ветеранських організацій.

Щирі слова вітання на адресу ветеранів прозвучали і від секретаря Кременчуцької міської ради Юрія Гриценка. Він відзначив подвиг, який здійснили ветерани в роки ІІ Світової війни, а також у повоєнні роки. Юрій Гриценко також розповів про основні напрямки роботи міської ради та виконавчого комітету, спрямовані на підтримку соціально незахищених ветств населення.

З нагоди ювілею організації Юрій Гриценко вручив Почесні грамоти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради та Грамоти виконавчого комітету, Подяки міського голови найактивнішим представникам міської та районних рад ветеранів.

Віталій Сельцов від імені Ради Організації ветеранів України вручив вищу нагороду Ради Організації ветеранів України «Почесний ветеран України» – ветерану Другої світової війни Олександру Плахотнику, головам рад первинних ветеранських організацій 16 та 18 мікрорайону Ніні Кризькій та Надії Рогозній, а також Почесні грамоти та Подяки Ради Організації ветеранів України

Від імені нинішніх захисників України привітав ветеранів командир 107-го Кременчуцького реактивного артилерійського полку в\ч 3059 Олександр Келембет. Він підкреслив, що сьогоднішні захисники України, учасники антитерористичної операції виховані на прикладі подвигу ветеранів, гідно і мужньо захищають цілісність і незалежність нашої держави на сході країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто